Taking in the spring

Categories Uncategorized
Two Door Cinema Club- Spring

Firstly, I feel that I need to clear something up. I received a comment on the post where I first wore this jacket that doubted the realness of my leather jacket. Indeed, it is made of faux leather, but I figured that it was a matter that didn’t need any further explanations. So now you know, that no poor animal has died for the purpose of being worn around Tallinn on my shoulders.
On to more sunny talks, I have been dreaming of wearing this outfit from the middle of winter, when I received this lovely dress from Fashion Union. It’s like this dress is meant for sunny spring days and morning walks in the old town. It just happened to match perfectly with my (faux) leather jacket this morning and by throwing on my ever-so-cool vintage hat, I felt so appropriate to take in the spring. Even if it was a bit too warm in my almost all-black outfit at times…
Tomorrow I have my English exam, so wish me luck!
Esiteks tunnen ma, et pean ühe vana asja selgeks klaarima. Postitus, kus ma esimest korda seda jakki kandsin, sai kommentaari, mis kahtles selle naha ehtsuses. Tõsi, see on tõesti kunstnahast jakk, kuid ma arvasin, et see ei vaja selgitamist. Nüüd te siis teate, et ükski loom ei ole surnud selleks, et mina saaksin teda Tallinna tänavatel oma õlgadel kanda.
Veidi päikselisemate juttude juurde minnes, siis ma olen selle riietuse kandmisest juba peaaegu kesktalvest alates unistanud, kui ma selle kleidi Fashion Unionist sain. See kleit nagu olekski mõelnud päikesest pakatavateks kevadpäevadeks ja hommikusteks jalutuskäikudeks vanalinnas. Nagu juhuslikult sobis see imehästi mu (kunst)nahktagiga ja oma punast kaabukest pähe pannes tundsin end küll vägagi kevadiselt. Kohati oli mul isegi natuke liiga palav oma üleni tumedas riietuses..
Homme on mul inglise keele eksam, seega soovige mulle edu!

jacket- random brand
tights- lindex
loafers- latinas
hat- vintage
bracelet- seppälä
ring- selfmade
pictures by Getter M.

5 thoughts on “Taking in the spring

  1. Ma tänan :) Need sukad on mul tegelikult päris kaua juba olnud, aga ma olen iga kord neid kandes superettevaatlik olnud. Loodan, et nüüd ära ei sõnunud :)

Comments are closed.