Festival Memories

Categories Uncategorized
Last days at festivals are always so bittersweet. On one hand I want to take it all in as much as possible, yet my thoughts are with my bed at home already. This year it also meant hat day, because however gross it sounds, I didn’t bother with the 2-hour shower queues. Line-up wise, this day was the most boring. One of the best artists was Swedish Elliphant, who was on at two in the afternoon and only did five songs, of which I caught the last one. My friends told that it was one hell of a gig with the craziest energy (as much as the time permitted. It would’ve been crazier during night time probably). Basement Jaxx was one big colourful circus of a dance fest and so much fun and the afternoon’s Fenech Soler was just cool. We accidentally heard a really cool Finnish band called NEØV too, but as the choice was between burgers or band, we decided to have them as a soundtrack to our delicious meal and didn’t actually see them. 
The dress is from Lindex and I got it just two days before the festival for only 12 euros, specially for this. Somehow I’ve got that one special piece every year. It’s actually quite short, so I had my denim shorts underneath just in case and during the evening I wore black jeans and turned the dress into a perfectly boho flowy top. Works both ways! 
Until next time, Positivus! And I hope you’ve enjoyed all me festival posts!
Festivalide viimased päevad on alati nii nukrad. Ühest poolt tahaks ju kõike võimalikult palju nautida ja festivalist viimast võtta, teisalt on mõtted juba oma voodi juures. Sel aastal tähendas kolmas päev minu jaoks ka mütsipäeva, sest nii rõvedalt kui see ka ei kõla, ei viitsinud ma kahetunnises dušisabas seista. Esinejate poolest oli sel aastal viimane päev kõige kehvem. Üks kõige ägedamaid artiste oli Elliphant, kes millegipäerast esines päeval kell kaks ja tegi ainult viis lugu, millest ma jõudsin kuulama ainult viimast. Basement Jaxx oli eriti sürr tantsupidu-tsirkus ja tõeliselt lõbus, pärastlõunane Fenech Soler oli tore tuttav mu oma playlistist. Kogemata sattusime peale ka soome bändile NEØV, aga kuna me samal ajal olime just oma imemaitsvad burgerid kätte saanud, siis otsustasime, et kuulame neid distantsilt ja naudime einet. 
Kolmanda päeva kleidi ostsin endale paar päeva enne festivali Lindexist. Mul on alati olnud üks spetsiaalselt Positivuse jaoks ostetud asi ja sel korral siis see kleit. Muideks, nägin Maire Aunastel saates “Eesti mäng” samasugust seljas! Tegelikult on see kleit täitsa lühike, nii et päeval kandsin seal all igaks juhuks lühikesi pükse ja õhtul muutsin kleidi armsaks hipipluusiks kandes seda koos teksadega. Töötab mõlemat pidi!
Loodan, et teile meeldisid mu festivalipostitused. Nende eest tänan muidugi veelkord Mariannet ja MU Photot, et ta nii imelised pildid tegi. Selle postituse pühendan aga hoopis juba järgmisel festivalil, nimelt Viljandi Folgil mulle pileti müünud neiule, kes ütles, et loeb mu blogi ja talle väga meeldib see. Aitäh, tegid mu õhtu nii toredaks! Ja Positivusele selleks korraks tsau, kohtume järgmisel aastal!

dress- lindex
hat- topshop
sneakers- converse
bag- atmosphere
Photos by MU Photo. 
 Follow me on FACEBOOK INSTAGRAM TWITTER BLOGLOVIN

12 thoughts on “Festival Memories

    1. Megalõbus live oli ja ma pole elus nende lugusid kuulanud. Usun, et päris fännidel oli veel sada korda lõbusam!

Comments are closed.