Festival Fashion Ahead

Categories Uncategorized
My favourite festival (read: the only one I’ve been to) is this weekend and boy am I ready to dance on a field, eat trashy food and meet a few of my favourite indie bands. And almost ready to camp for three nights. It’s so close that I can feel us reaching our hands towards each other, fingertips almost touching, Tom Odell playing on the background. I’ve got that festival feeling in me and it’s slightly affecting my outfit choices too, but since the weather is playing tricks on us, I can’t really wear dainty little dresses and have to improvise.
So on that one day, when I really wanted to wear my fringed floral kimono (which was my special piece at last year’s Positivus festival), I paired it with leather trousers to stay warm and that Topshop fedora for some much-needed wind-protection. This is the perfect in between outfit, which might work well with some post-festival-sadness too. Four more days to go!
Fun fact: my editor nicknamed this outfit “The Hat and the Curtain”.
Mu lemmik suvine festival (ehk ainus pärisfestival, kus ma käinud olen) on juba sel nädalavahetusel ja ma olen oi-kui-elevil, et suvalisel Läti põllul tantsida, imehead rämpsu süüa ja toredate hipsterbändidega kohtuda. Ja peaaegu valmis kolm ööd telgis magama. Positivus on nii lähedal, et ma justkui tunnen, kuidas me sirutame käsi üksteise poole, sõrmeotsad peaaegu puutumas, Tom Odell taustaks kõlamas. Festivalitunne on mul igatahes sees ja see ikka mingil määral mõjutab mu hommikusi riietevalimisi ka. Kuna ilm on nagu ta on, siis päris pisikesi kleidikesi ma kanda ei saa ja pean pisut loominguline olema.
Ühel päeval, kui ma väga tahtsin seda narmastega kimonot kanda (ostsin selle ekstra eelmise aasta Positivuseks), panin selle kokku oma nahkpükstega, et ikka soe oleks ja musta kaabuga, et tuul mu juukseid totaalselt sassi ei ajaks. See on selline mõnus vahepealne riietus, mis ilmselt töötaks hästi ka siis, kui on festivalimelust vaja üle saada ja igapäevarutiiniga uuesti harjuda. Neli päeva veel!
Lõbus lugu: mu toimetaja pani sellele riietusele nimeks Kaabu ja Kardin ning küsis sarkastiliselt, kas see on tõepoolest kõige moodsam asi, mida 2015. aasta juulikuus kanda. 

 kimono- ebay (similar here and here)
leather trousers- reserved
hat- topshop
top- new yorker

28 thoughts on “Festival Fashion Ahead

  1. Olen 3-4 aastat Positivust juba külastanud, kuid teatud põhjustel jätan see aasta vahele :D

    Tegelikult mul pole väga kahjugi, sest sellist suurt peaesinejat pole nagu eelnevalt on olnud….

    Aga üldiselt Positivuse vaib on super ning sul saab kindlasti ülilõbus olema!

    1. Kusjuures ja, selle aasta lineup on suht kehv ja esimese päeva esinejad kõige paremad. Aga fun on loomulikult!

    1. That's true! Okay, there's probably cases where a kimono can be so wrong, but for adding that easy-breezy boho vibe, it's perfect!

Comments are closed.