Happiness In Exile

Categories Uncategorized
Hurts- Better Than Love

When you go to your favourite band’s concert, it really can’t be anything but perfect. Hurts blew me away, once again and I feel that there aren’t enough words to describe the millions of emotions. I had the perfect red lace dress from Choies to stand there in the crowd, hold hands with my best friend, watch in awe and share a few looks in silence. Of course, I had a smile on my face the whole night, it really was pure happiness.
Enda lemmikbändi kontserdile minnes ei kujutakski ma ette, et see on midagi vähemat kui ideaalne. Hurts oli taaskord vapustav ja minu miljonite emotsioonide kirjeldamiseks ei ole piisavalt sõnu. Seisin seal rahva sees oma punase pitskleidiga, hoidsin parima sõbra käest kinni, vaatasin lummatult lavale ja vahetasin vaikuses pilke. Loomulikult oli mul terve õhtu suu absoluutselt kõrvuni, sest see oligi kõige lihtsam õnn, mis minu üle võimust võttis. 
dress– c/o choies
necklace- c/o specially for U
pictures by Getter M.

13 thoughts on “Happiness In Exile

  1. @Anonymous: Mul on Choiesist ainult see kleit, seega väga terviklikult ei oska hinnata, aga nende kvaliteet on küll pigem hea. Sellel kleidil on näiteks korralik vooder ja see istub tõeliselt hästi. Mingeid lahtiseid niite ja lõpetamata õmblusi ei ole täheldanud. Materjal ise on pisut odavapoolsem, aga see on ka mõistetav sarnaste netipoodide puhul.

  2. Olen mõelnud paari kleidi tellimisele Choies'ist. Kardan aga netist tellida, sest muretsen riide kvaliteedi pärast. Kuidas hindad sina Choies'i kvaliteeti?

  3. Ostsin endale ka need saapad täna kaubamajast ja olen nii õnnelik nende üle, kuigi olen nendega u 184 cm pikk. :D
    Tekkiski küsimus, et kui pikk tüdruk sa ise oled? :)

  4. Levinud bränd küll ja ka üks mu lemmikuid, aga siiski poodides minu meelest mudelid väga varieeruvad. Aga aitäh vastuse eest!

Comments are closed.