Firmoo sunglasses giveaway

Categories Uncategorized
With summer (hopefully) just around the corner, who wouldn’t want to win a new pair of sunglasses? I’ve teamed up with Firmoo, an amazing online glasses and sunglasses shop, to give one of you the chance to win your favourite pair from their amazing selection (this price is only up for grabs if there are 50+ contestants). In addition, six not so fortunate winners (but still very lucky, if you ask me), will receive a 20$ gift voucher to Firmoo and this will happen no matter what. Sounds great? All you have to do, is leave a comment below, saying which is your favourite pair. If you want to increase your chances of winning, and I can’t see any reason why you wouldn’t want to, then you can follow me and on Twitter and follow Bowtie Diary on Facebook and Bloglovin’ (because who know, when Google Friend Connect might feel like shutting down and leave you in the dark about my doings and me with no one to share my doings with). It might also come in handy to follow Firmoo’s helpful social media pages too.
So what are you waiting for? Time to dream of summer and pick out a pair of sunnies to go with that new dress that’s just begging for warm weather to arrive!
p.s. If you’re still deliberating whether to join or not, check out these two amazing outfits with Firmoo sunglasses styled by Jessica from Jeans and a Teacup and by Dora from Fashion Painted Dreams and my top 3 picks!
Kuna suvi on (loodetavasti) ümber nurga, siis kes ei tahaks endale võita uut paari päikeseprille? Seekord teen koostööd Firmoo’ga, mis on võrratu internetipood, kust osta päikeseprille ja ka tavalisi prille. Võitja saab valida nende suurest valikust endale meelepärase paari (see auhind kehtib ainult siis, kui on üle 50 osaleja) ning 6 natuke vähem õnnelikku osalejat saavad Firmoo 20$ suuruse kinkekaardi omanikeks, olenemata osalejate arvust. Kõlab hästi? Kõik, mis tegema peab, on jätma allapoole kommentaar oma lemmikprillide kohta. Kui te tahate oma võiduvõimalusi suurendada, ja ma ei näe mingit põhjust, miks te ei peaks tahtma seda teha, siis jälgige mind Twitteris ja Bowtie Diary’t Facebookis ja Bloglovinis (sest kunagi ei või teada, millal Google Friend Connect otsustab end sulgeda ja jätta teid minu tegemistest teadmatusse ja mind ilma nendest, kellega oma tegemisi jagada). Loomulikult tuleb kasuks ka, kui Firmoo toredaid sotsiaalmeedia lehti jälgida.
Miks veel oodata? On aeg unistada suvest ja valida välja just see paar päikseprille, mis sobiks ideaalselt selle uue kleidiga, mis kannatlikult suve ootab!

p.s. Kui keegi ikka veel kahtleb, kas osaleda või mitte, siis inspiratsiooni koguge lahedatelt blogijatelt Jessicalt ja Doralt ja vaadake ka minu top 3’e! 

1 / 2 /

a Rafflecopter giveaway

2 thoughts on “Firmoo sunglasses giveaway

Comments are closed.