Christmas in August

Categories Uncategorized
Today I paid a visit to Lumene’s office and after a little while, left with big gift bags full of every make up product imaginable. Who’s not familiar, Lumene is a Finnish skincare brand, whose products are 80% organic. Whether it’s blueberries, cloudberries or arctic minerals, their tubes and pots are filled with natural goodness. 
So after coming home with a stash of you-name-it, I made myself a promise to make my make-up-routine something a bit more than just moisturiser and mascara. I’m all up for testing all that I got and there really is everything from cleansing products and plain moisturisers to primers and concealers to lipsticks and eye liners. 
Let me know if you’d like to know my non-beauty-blogger opinion on some of the things I’ve tested. I might just pull myself together and bring “Beauty product of the month” back…. 
Käisin täna Lumene kontorist läbi ja pärast mõningast ajaveetmist lahkusin sealt suurte kinkekotitäite meigiasjadega. Kes veel kursis ei ole, siis Lumene on Soome nahahooldustootete firma, mille kreemid-asjad koosnevad kuni 80% looduslikest toorainetest. Olgu nendeks siis mustikad, murakad või puhas vesi, nende potsikud ja totsikud on täis naturaalset ja head kraami. Kel rohkem huvi, siis veebipood asub SIIN
Kui olin kogu selle kraamiga koju jõudnud, tegin endale lubaduse, et muudan enda igapäevast meigirutiini ja teen sellest pisut rohkem kui lihtsalt niisutava kreemi ja ripsmetuši pealekandmine. Tahan juba kõiki neid uusi asju proovida, sest seal tõesti on kõike alates puhastusvahenditest ja niisutajatest kuni meigialuskreemide ja peitekreemide ning huulepulkade ja laineriteni. 
Kui te arvate, et võiksin mõne asja kohta ka enda mitte-ilublogija arvamust avaldada, siis andke kindlasti endast märku! Kes teab, äkku tuleb minu vana kuu ilutoote rubriik tagasi…

all products by Lumene.