A Trip To Ibiza Or This Dress?

Categories Uncategorized
I certainly can’t say that I didn’t bring enough clothes with me to The Netherlands and I’m definitely not running out of things to wear, but with the autumn collections hitting the stores and mid-season sales upon us, I’m really thinking of getting a few new favourites. Most of them seem to be from H&M, which is actually a budget friendly choice. Or at least this is what I keep telling myself. 
My numero uno “Soon Hanging In My Wardrobe” piece is that 70s inspired H&M dress from the “Fall In Love” collection. Silky-smooth fabric, autumnal shades to match everything around me and a length actually suitable for winter are making me think of November date nights (because that’s when my boyfriend comes over to visit!) or even a New Year’s Eve outfit (never too early to think of that, right!). I also really like that preppy collared dress and you guys knows how every autumn brings out the East coast preppy girl in me. 
I did some math and realised that if I were to actually get myself all of the below, I’d spend the amount equivalent to 34 lattes, 47 beers on nights out, 7 and a half The Body Shop body butters or a round trip to Ibiza with Ryanair. I can have coffee at home, I’m already trying to ditch the drinks and I don’t have to go to Ibiza, but I really really want that dress (and everything else in the list)! Which one would you get? 
Ma ei saa just öelda, et oleksin endaga Hollandisse vähe asju kaasa võtnud ja kindlasti ei ole ma oma riietest tüdinenud ja asju, mida selga panna, leidub küll ja veel, aga need poodidesse jõudnud sügiskollektsioonid ja poole hooaja allahindlused panevad mind ikkagi mõtlema, et tahaksin oma garderoobi üht-teist juurde. Enamik asju on kusjuures H&Mist, mis on iseenesest rahakotisõbralik variant, vähemalt nii üritan ma ennast õigustada. 
Minu “Asjad, mis peavad kapis rippuma” nimekirja tipus on see seitsmekümnendatest inspireeritud kleit. Mõnusalt siidine kangas, harmoonilised sügisvärvid ja pikkus, mis on talvisel ajal isegi mõistlik panevad mind mõtlema novembrikuistest kohtingutest (sest siis tuleb Mirko siia külla!) ja isegi aastavahetusest (sest sellele riietusele ei ole kunagi liiga vara mõelda, eks?). Tegelikult meeldib mulle väga ka see kraega kleit ja kõik mu blogi lugejad peaksid nüüdseks juba teadma, et igal sügisel tuleb minus välja see blairwaldorflik preppy tšikk. 
Tegelikult hakkasin natukene arvutama ja mõistsin, et kui ostaksin kõik allolevad asjad, siis selle raha eest saaksin hoopis 34 lattet, 47 väikest klaasitäit õlut, seitse ja pool The Body Shopi kehavõid või Ryanairi edasi-tagasi lennupiletid Ibizale. Kohvi võin ju kodus juua, väljaskäimisi ja jooke üritan juba niikuinii vähemaks jätta, kreem on mul olemas ja Ibizale ka raudkindlalt minema ei pea, aga ma väga väga tahan seda kleiti (ja kõike muud ka)!
Millise variandi kasuks teie otsustaksite? Mida võtta, mida jätta? 

9 thoughts on “A Trip To Ibiza Or This Dress?

    1. Both of them are, but I think I might buy the 70s one and wait for the preppy one to go on sale (and hope that it's not sold out by theb!)

  1. Teikkk ittt ooool! :D ja mina võtaks heameelega need saapad! :) Ma olen tükk aega selliste saabaste soetamisele mõelnud, aga siiamaani pole veel jõudnud :D

Comments are closed.