Self Made is here!

Categories Thoughts

Hi! Hello, and welcome to my new blog. Bowtie Diary is no more and Self Made is here. On a level it’s still the same blog, with a facelift and a fancy slider on the home page, but in reality I’ve felt for a fair amount of time that bowties are better left in high school and in order to fully embrace blogging again, I needed a ~rebrand~. So here is Self Made, a blog about all things concerning a twenty-something who’s just graduating from university and starting a life on her own – and that’s everything from clothes and make-up (I would still like to consider myself a personal style blogger), mixed with travel series, career choices, personal essays, life inspirations and playlists.

It’s been a change long time coming and one of the reasons why I’ve been silent on the blogging-scene for over a month and very sporadically blogging for the whole of this year. So here I am, having had a breather, gathered some strength and inspirations and cleared my schedule for hopefully at least one post a week.

For now I’m making a comeback with this very special floral photoshoot and a welcome-post and in addition, I have an outfit post and a beauty post all lined up, waiting for eager eyes. So enjoy, let me know what you think of the new layout, and I’ll keep you posted!

~~~

Hei! Tere ja tere tulemast minu uude blogisse. Bowtie Diary on läinud ja Self Made on siin. Põhimõtteliselt on see ikka sama vana hea blogi, kerge näomuutuse ja uhke postituste karusselliga esilehel, aga tegelikult olen ma juba pikemat aega tundnud, et lipsukesed võiksid jääda gümnaasiumiaega ja selleks, et blogimist jälle tõeliselt nautida ning et mu oma blogi mind ka inspireeriks, on mul vaja ~uut brändi~. Nii et siin on Self Made, blogi, mis sai uue nime minu podcasti järgi ja on sisult ka pisut sarnane. Siit blogist võib leida kõike, mis puudutab ühe kahekümnendates neiu elu, kes on just ülikooli lõpetamas ja päris elu alustamas – ja see on kõik alates riietest ja meigist (sest ma tahaksin end ikkagi eelkõige moeblogijaks liigitada), sekka reisimist ja muid elamusi, karjäärijuttu, lihtsalt mõtteid, mis mind igapäevaselt kummitavad, inspiratsiooni ja playliste. 

Seda ümberkujundust olen ma juba oi-oi kui kaua plaaninud ja see on ka üks põhjuseid, miks ma viimaste kuude jooksul blogimaastikul nii vaikne olen olnud ja tegelikult terve viimase aasta jagu väga hajusalt bloginud. Nii et siin ma nüüd olen, hinge tõmmanud, jõudu kogunud ja loodetavasti leidnud oma päevaplaanides aega vähemalt ühe postituse jaoks nädalas.

Praegu aga teen uhke comebacki selle eriliselt piduliku lillelise pildiseeria ja tere tulemast postitusega, aga sellele lisaks olen teile siia uude blogisse sisse elamiseks valmis pannud ka ühe outfiti postituse, uue podcasti osa ja talviste ilutoodete kokkuvõtte. Nii et lugege, vaadake, scrollige ja andke teada, kuidas blogi uus nägu ja tegu meeldib!

tartu-botaanikaaed-lilled-blogija-2

tartu-botaanikaaed-lilled-blogija

tartu-botaanikaaed-lilled-blogija-3

1 thought on “Self Made is here!

Comments are closed.