A Christmas Haul: To Me, From Me

Categories Thoughts

I hope you’re spending your Christmas exactly the way you’d prefer to – with friends, family, with a movie or cocktails -, that you’re all done with packing and maybe even opened a few sneaky presents already. Giving presents (and wrapping them!) is one of my favourite part of Christmas, but this year, in the frenzy of shopping for everyone else, I did make a few online orders and accidentally found something nice in the shops for myself as well. But if you can’t even treat yourself at Christmas, then when can you, eh? So what did I find myself as the perfect “To me, From me” Christmas presents? Scroll on and find out!

Ma loodan, et teie jõulud on täpselt sellised, nagu te kõige rohkem sooviksite – perede või sõpradega, jõulufilmi või kokteilidega -, ja et kõik kingitused on korralikult pakitud ja mõned salamisi juba ehk avatudki. Kinkide tegemine on tõesti üks mu lemmikasju jõulude juures, aga sel aastal leidsin suures kingitegemise tuhinas nii veebipoodidest tellimusi tehes kui pärispoodides ringi vaadates nii mõndagi ka endale. Aga kui sa ei saa endale jõuludel kingitusi teha, siis millal üldse, eks? Mida ma siis endale leidsin – kerige allapoole ja saage teada!

The classic Christmas present for a girl, yet one I never get, is a nice lingerie set, so when I spotted the H&M sale I decided it was time I got myself a new one. I used to be such an addict for buying lacy knickers and bras, but lately my underwear drawer has felt a bit meh. This vintage pink set from H&M really refreshed it (and for 15 euros, it fits like a dream!), but I made bit more of a splurge with this set from Collãr below. They’re a Latvian swimwear and underwear brand whom I’ve kept my eye on for ages, so when they posted a load of “just one set left” photos from their showroom, with prices down to a very affordable 30 euros per set, I decided to really treat myself and ordered (on Instagram DMs, no less) this empowering red drop set and a little more playful swimming costume as well.

Another Latvian brand that lured me with their sale is Madara, famous for their natural, yet indulgent skincare. I ordered myself a much-needed hand cream, with a cute Christmas illustration on it (and yes, the lotion is supremely hydrating) and a not-so-glamorous deodorant. As I went on a shopping spree for cool socks for my boyfriend (I did of course get him something else as well, but socks for guys are always a must), I spotted that patent burgundy cross-body in Reserved, with it’s boxy shape and tiny price tag. As far as impulse purchases go, this really is one of the best I’ve made. And finally, while ordering my sister a book for her present, I bought myself Vivienne Westwood’s biography on a whim, to get more acquainted with a badass woman and to get myself to 2018 with inspiration aplenty.

Klassikaline jõulukink naistele, mida kõik nimekirjad maailmas alati soovitavad, aga mida mina ometigi veel kuuse alt pole leidnud, on üks kaunis aluspesukomplekt, nii et H&Mi allahindlust märgates otsustasin selle vea parandada ja endale ühe kena komplekti valida. Kunagi olin selline pesusõltlane, et isegi mu poiss-sõber vaatas mind veidi hukkamõistvalt, kui uue komplektiga koju tulin, aga viimasel ajal on mu pesusahtel kuidagi igav olnud. See vanaroosa H&Mi komplekt aga parandas olukord märgatavalt (ja 15 euro eest istub nagu valatult!). Natuke kallima kingituse tegin endale selle Collãri komplektiga. Collãr on Läti pesubränd, kellel ma olen juba pikemat aega silma peal hoidnud, aga kui nad postitasid Instagrami mitu-mitu “ainult üks komplekt järgi” pilti, nende juures veel hinnad, millele ma tõesti ei saanud vastu panna, tellisin endale (kusjuures läbi Insta DMide) selle realistlikult naiseliku punaste tilgakestega pesukomplekti ja ühe väheke mängulisema ujumistrikoo.      

Teine Läti bränd, mille allahindlus mind meelitas, on tuttav Madara, mis on tuntud oma loodussõbralike, kuid siiski luksuslike nahahooldustoodete poolest. Tellisin endale ühe väga vajaliku kätekreemi, mida kaunistab vahva illustreeritud linnuke (kreem ise on muidugi ka super) ja mitte-nii-glamuurse deodorandi. Päris poodides šopates ja poiss-sõbrale toredaid sokke otsides (ärge muretsege, kinkisin talle ka muud peale sokkide, aga nendeta ju ei saa) silmasin Reservedis seda lakknahkset tumepunast käekotti, lahedalt kandilise kuju ja eriti väikese hinnasildiga. Mis impulssostudesse puutub, siis olen sellega nii rahul, et pole nädal aega ühegi teise käekoti poole vaadanudki. Ja viimaks, valides enda õele kingituseks mõnd moekat raamatut, ostsin endale hoopis Vivienne Westwoodi elulooraamatu, et end selle ägeda naise eluga kurssi viia ja 2018. aastat suurema inspiratsioonilaenguga alustada. 

2 thoughts on “A Christmas Haul: To Me, From Me

Comments are closed.