Shearling, Baby

Categories Outfits
zara-teddy-bear-coat-blogger-outfit-2018

Truth be told, as much as I’m not a fan of tingling cheeks and numb fingers, this freezing winter is gorgeous. Especially in the frosty sunshine we’ve had in the past week – as ordered to celebrate the Independence Day last weekend. We had planned to go to the countryside for the holidays, but as those plans fell through, I made certain to have an equally outdoorsy day in the city. Skating in the sunshine definitely satisfied my winter sports desires and even though I’m not Tonya Harding just yet, I’m proud to say that I managed to avoid any awkward collisions with the ice this time. Followed by a long walk in crunching-snow-filled town and lunch in our favourite café, we continued the celebrations at home, in much cosier temperatures and some novelty deviled eggs to accompany.

This jacket, however, is my winter favourite from Zara that saved me swiftly from getting bored of my just one winter coat. I had originally planned to wear it when the weather warms up a bit, because things designed in Spain are not meant to be worn in the Nordics, but with some sneaky thermals underneath, it did actually keep me warm. It’s also a classic example of how taking a few extra days to think after you’ve been to the shops can work in your favour. I tried it, wasn’t sure if I was cool enough for the jacket and when I decided that in fact, I am, it was discounted another thirty percent, so I took it home for a mere 20 euros! With a snazzy beret, a classic red lip and a favourite slogan jumper, I did pretend a bit that just maybe I’m holidaying in the French Alps, oui.

Kui nüüd aus olla, siis pakasest õhetavate põskede ja külmavõetud sõrmede suur fänn ma ei ole, aga see miinuskraadidega talv on ikka ilus küll. Eriti selles karges päikesepaistes, mis viimastel nädalatel säranud on – nagu tellitud vabariigi aastapäeva pidunädalaks! Plaanisime EV100 nädalavahetuseks küll Otepääle minna, matkata ja mäesuusatada, aga plaanimuutusel jäime ikka Tartusse, nii et pidin meile siis tingimata linnatalves midagi välja mõtlema, et see ilus päev raisku ei läheks. Tartu lauluväljakul päikese käes uisutamine rahuldas mu talispordisoone täielikult ning kuigi ma veel päris Tonya Hardingu kandadele ei astu, võin uhkelt öelda, et ühtegi korda ma jääle pikali ka ei prantsatanud. Pärast kõndisime krudiseval lumel läbi Supilinna oma lemmikkohvikusse Kremplisse lõunale ja siis juba koju edasi pidutsema – koduriietes, soojas toas pleedi all, minu elu esimesed täidetud munad pidulauda katmas. 

Jakist rääkides, siis päästis see Zara pehmik mind tõhusalt talvemantli-tüdimusest. Mõtlesin alguses küll, et ootan suurema külma ära ja kannan seda pigem kevadepoole, sest teadupärast Hispaanias disainitud asjad ei ole tingimata põhjamaade kliimasse loodud, aga panin tubli termojaki sinna alla ja ei külmunud sugugi ära. Selle jaki ostmine on ka klassikaline lugu, mis tõestab, et tasub ikka käia poes proovimas ja minna paariks päevaks koju seda võimalikku ostu seedima. Kui jätsin jaki poodi, et mõelda, kas ma ikka kannan selle välja ja olen piisavalt lahe, siis selleks ajaks, kui ma otsustasin, et jah muidugi, olen küll, oli see veelkord alla hinnatud, nii et sain ta lõpuks ainult 20 euroga! Juurde kelmikas barett, punased huuled ja sloganiga lemmikkampsun, võib natuke jääda mulje küll, et talvitun hoopis Prantsuse Alpides, oui. 

Jacket- Zara, Jumper- Joanie, Jeans- Asos Farleigh, Beret- H&M, Bag- Reserved

zara-teddy-bear-coat-blogger-outfit-2018

zara-teddy-bear-coat-blogger-outfit-2018

zara-teddy-bear-coat-blogger-outfit-2018

zara-teddy-bear-coat-blogger-outfit-2018

zara-teddy-bear-coat-blogger-outfit-2018

zara-teddy-bear-coat-blogger-outfit-2018

zara-teddy-bear-coat-blogger-outfit-2018

2 thoughts on “Shearling, Baby

Comments are closed.