The One With The Snow

Categories Outfits
tartu-winter-fashion-blogger-outfit

tartu-winter-fashion-blogger-outfit

Cancel the glitter, seasonal dressing à la Estonia means layering on my thickest jumpers, making the most of my winter boots and road-testing the hat that my boyfriend described as “just like the one Keira Knightley had in Love Actually“. I’ll take any compliment referencing my favourite Christmas movie, thank you very much! Together with the first thick snow of the season and Tartu finally switching its winter lights on, I’m feeling pretty festive!

Other than my mind being occupied with all things Christmas (I really am a long lost sister of Buddy the Elf), I’ve also been neck-deep in schoolwork, but I’ll try to put my blogging hat on a bit more! (Also, blame the complete lack of daylight, it comes as such a shocker every year.) Having less time and energy to focus on what to wear, I’ve fallen in a very comfortable pattern, even a capsule wardrobe of sorts, of pairing a jumper (usually the one from my previous post) with a) these jeans, which I need to get in another colour, because that high waist is a dream b) either of my A-line faux leather mini skirts.

Jumper- Lindex, Jeans- Asos, Bag- LC Waikiki, Belt- Asos, Boots- Humana, Hat- H&M

Unustage sädelus, Eestis on detsembrikuiseks vormiriietuseks ikka kõige paksemad kampsunid, kõige truumad talvesaapad ja minu uueks lemmikuks see müts, mille kohta mu poiss-sõber väga meelitavalt (minu, mitte tema arvates) ütles, et see meenutab täpselt seda mütsi, mida Keira Knightley “Love Actually” filmis kandis. Iga kompliment, mis viitab mu lemmikule jõulufilmile on minu silmis hea! Sekka ka selle talve esimene paksem lumi ja Tartu vanalinna erakordselt uhked jõulutuled ning mina enam väga muust peale jõulude ei mõtle! 

Peale selle, et mu pea on igasuguste jõulumõtetega ülekoormatud (näiteks transportisin endale Tallinnast Tartusse õunapuuoksi, millest “jõulupuu” teha, siis pidin veel kunstlund ostma ja nüüd pean välja mõtlema, kuidas need oksad nüüd lumiseks spreitada), on tegelikult magistriõpingud võtnud suurema osa mu õhtutest, aga loodan ikka blogijamütsi tihemini pähe panna! (Süüdistada võib muidugi ka päevavalguse puudumist, mis mind igal aastal aina ootamatumalt tabab ja šokeerib.) Kuna mul justkui on vähem aega ja energiat mõelda, mida selga panna, olen langenud mõnusasse mugavustsooni, mida võiks isegi kapselgarderoobiks nimetada, sest tavaliselt panen ma selga mõne kampsuni (enamikel kordades selle halli minu eelmisest postitusest) ja sinna juurde a) need teksad, mille ma pean kindlasti ka mõnes teises toonis ostma, sest see kõrge värvel on lihtsalt võrratu b) ühe minu kahest A-lõikelisest kunstnahast miniseelikust. 

tartu-winter-fashion-blogger-outfit

tartu-winter-fashion-blogger-outfit

tartu-winter-fashion-blogger-outfit

tartu-winter-fashion-blogger-outfit

tartu-winter-fashion-blogger-outfit

tartu-winter-fashion-blogger-outfit

tartu-winter-fashion-blogger-outfit

3 thoughts on “The One With The Snow

Comments are closed.