The New Spring Shoes

Categories Outfits

And just like that, it’s May. Like magic, buds have turned to blossoms, puddles to patches of green and fog to fabulously blue skies, feeling like we’ve skipped a month here or there. Where has the time gone, don’t ask me, but I’m more than happy that my winter coat is firmly in the back of my closet and the trusty leather jacket is in full force. Spring also arrived with a bit of a sore throat and some stress-induced fever, but let’s keep it at that and focus on the sunny skies.

Another little sign of spring are these pastel blue Reserved shoes. The absolute spring dream, I tell you, being a dreamy combination of soft and sexy suede(-like material) and a very sturdy low heel! Safe to say that my obsession with pastel blue has continued into the early months of summer of ’18 as well. I picked up the top on a little shopping trip to Lindex, satisfying my cravings for a spring print, but not in that obvious loud floral way. I also spotted this dress, which I think I’ll treat myself to as a little end-of-semester, I’m-moving-to-another-country treat some time soon. Something tells me, it would look very Parisian chic with these baby blue dreams as well.

Ja juba ongi kuidagi märkamatult maikuu kätte jõudnud. Nagu võluväel on pungadest kaunid õied saanud, lompidest murulaigud ja udupilvedest võluv sinine taevas, nagu oleks mõni kuu kiiruga vahele jäänud. Äre minult küsige, kuhu see aeg niimoodi kadunud on, aga selle üle on mul küll hea meel, et talvemantel on kindlalt kapi tagumisse nurka surutud ja nahktagi rõõmsalt väljas. Kevad tuli muidugi väikese kurguvalu ja stressipalavikuga, aga jätame selle sinnapaika ja keskendume ikka sinisele taevale. 

Toredad kevadekuulutajad on ka need helesinised Reservedi kingakesed! Ma vist ei ole endale ammu ka vähepraktilisi kingi ostnud, aga see helesinine värv teeb mind nii rõõmsaks, pehme sametine materjal on super trendikas ja kindel madal konts lubab mul nendega mugavalt rattaga sõita või peale tööpäeva koju jalutada. See hilistalvel alanud helesinise armastus on igatahes kindlalt varasuvesse edasi kandunud. Veel üks hiljutine peaaegu-emotsioonost on see pidžaama moodi pluus, mille leidsin Lindexist ning mis täitis täpselt ühe mustrilise pluusi augu mu kapis, ilma et see oleks liiga ilmselgelt kevadine ja lilleline. See suvine kleit jäi mulle ka silma, aga mul on tunne, et luban selle paari nädala pärast endale semestrilõpu/välismaale kolimise kingituseks. Miski ütleb mulle, et see näeks väga tuus välja just nende samade siniste kingakestega.

Blouse- Lindex, Jeans- Asos, Shoes- Reserved, Bag- Reserved, Earrings- Luik

2 thoughts on “The New Spring Shoes

Comments are closed.