winter-casual-outfit-tartu-blogger-estonia

We’ve finally made it through January, quite possible the gloomiest month ever and with the joy of Christmas over, I definitely fell into a heavy hole of a routine. The fact that I’ve worn the same jeans every day this week probably says a lot about my love for the month and the current state of mind and willingness to make an effort. Or it says that I bloody love the Asos Farleigh jeans so much that when I accidentally ripped a hole in my favourite pair, I went straight to Asos, picked a near identical model and only suffered a week of not being able to wear my trusty denim. The humble jeans-and-someting combo has most definitely become a uniform of mine – just compare this post with the previous one to realise that they’re basically identical! Is this what capsule wardrobes are all about?

The one thing adding a bit of extra to this outfit and a bit of joy to every day I decide to wear them, are these fabulous Matisse-inspired Mango face earrings. These were Instagram’s favourite last summer and when they released them again for winter, I hoped to finally find them in Estonian stores, bot no luck there. So on my work trip to Sweden in November I made it my mission to hunt these down and properly celebrate the art history nerd museum empoyee in me. And of course, go with the trends and all, this is first and foremost a style blog, after all.

Lõpuks on see jaanuar läbi saanud, minu hinnangul aasta kõige hädisem kuu, kui jõulurõõm on läbi ja uue aasta innukuse asemel hoopis tohutu rutiin ja kohustustekoorem tabab. Juba see, et olen terve selle nädala erinevates kominatsioonides ainult neid teksaseid kandnud, annab aimu minu viitsimisest vähegi pingutada. Või siis tähendab see seda, et mulle nii tohutult ikka meeldib see Asose Farleigh teksamudel, et kui ma ühel heal tööpäeval lemmikpükstesse augu rebestasin, läksin õhtul kähku netipoodi endale uusi tellima ja pidin ilma oma truude kuluvateta ainult nädalakese hakkama saama. Ilma hea teksapaarita ei kujutaks ma oma riidekappi ettegi – võite näiteks võrrelda seda ja eelmist postitust ja avastada, et need on põhimõtteliselt identsed! Kas see ongi see kurikuulus kapsel-riidekapp?

Üks väike aksessuaar, mis teeb mu riietumist õige pisut põnevamaks, on need tuusad Matissest inspireeritud Mango nägudega kõrvarõngad. Need olid juba eelmisel suvel Instagrami lemmikud ja kui need talvehooajaks uuesti tehti, lootsin neid juba ka Eesti poodidest leida, kuid tulutult. Tööreisil Rootsi olin üheks sihiks võtnud mõne Mango poe ja need kõrvarõngad, et oma kunstiajaloolembust ja töökohta muuseumis ikka täielikult tähistada. Noh, ja muidugi on tore ka trendidega natuke kaasas käia, sest lõppude lõpuks on see blogi ju eelkõige stiilile pühendatud. Luban teile, et näete selliseid siluetimustreid ja suuri vitnage-stiilis kõrvarõngaid sel aastal veel ja veel.

Jeans – Asos Farleigh, Jumper – Uniqlo, Blazer – Bershka, Earrings – Mango, Bag – Reserved, Boots – Second Hand, Hat – H&M

winter-casual-outfit-tartu-blogger-estonia

mango-face-earrings-blogger-outfit

winter-casual-outfit-tartu-blogger-estonia

winter-casual-outfit-tartu-blogger-estonia
winter-casual-outfit-tartu-blogger-estonia
winter-casual-outfit-tartu-blogger-estonia
winter-casual-outfit-tartu-blogger-estonia
winter-casual-outfit-tartu-blogger-estonia
winter-casual-outfit-tartu-blogger-estonia

2 thoughts on “The Faces

    1. Tänks! Ma tõesti käisin nii truult vähemalt pool aastat ikka aeg-ajalt Mango poodides vaatamas, kas neid on või ei ole, kuni lõpuks välismaiste poodide peale panustasin :D

Comments are closed.