Midsummer Midi Dresses

Categories Outfits
vintage-midi-dress-blogger-outfit-detail

From one white dress to another! Let me introduce you to this summer’s sweetheart piece – the midi dress! If you’re a girl living in the summer of 2017 and not yet own a midi dress, then may I suggest you steer away from the slinky minis and outdated maxis and give this look a try? Honestly, I’ve been sartorially as afraid of the midi cuts as I’ve been of lilac and baby blue, thinking they’re just something that don’t suit me, but guess what, once you’ve tried these, you might just change your mind. It happened to me with light blue and I’m definitely taken over by midi dresses too! I’ve found mine from second hand shops, because frankly, the nineties’ cut dresses with ruffles in all the right places are just the kind that people have decided to get rid of. One recent buy is a gorgeous vintage Pringle of Scotland silk dress, the other one’s this floral dream.

Paired with a wicker bag and some fresh white sneakers (never underestimate just how cool a pair of sneakers can make an outfit!), a midi dress really is the way to go now. They’re especially great if you’re spending your summer in the city and need something chic for all the picnics and late-night café dates. Ideally I’d wear it with a pair of lace-up espadrilles for the ultimate French Riviera vibes, but I’m yet to find a perfect pair.

Ühe valge kleidi juurest teise juurde! Las ma tutvustan teile selle suve kullakest – poolpikk kleit! Kui sa oled tüdruk, kes elab 2017. aasta suvel ja sul veel ei ole midi-kleiti, siis kas ma tohin soovitada, et laseksid lahti õhkõrnadest minikleitidest ja liiguksid eemale ajast ja arust maani kleitide juurest ja prooviksid hoopis sellist üle põlve ulatuvat stiili? Ausalt, ma olen sellest pikkusest eemale hoidnud nii kaua, kui mäletan ja kartnud seda samamoodi nagu helelillat ja helesinist, arvates, et need on lihtsalt asjad, mis mulle kuidagi ei sobi, aga kui miskit korra proovida, võib juhtuda, et see hoopis hakkab meeldima! Vähemalt helesinisega juhtus nii, nüüd ei saa mul midi-kleitidest ka küllalt. Kusjuures enda lemmikud olen leidnud taaskasutuspoodidest, sest just sellistest võrratutest satsidega milleniumi-vahetuse aegsetest kleitidest on inimesed väga agarad loobuma.

See õrna lillemustriga kleit on pärit Tartu Uuskasutuskeskusest ning koos mu lemmiku punutud kotiga ja värskelt valgete tennistega (palun mitte kunagi alahinnata valgete tenniste võimu üht outfitti täiesti mitmekordselt lahedamaks teha!), on sellest kleidist saanud üks mu sellesuviseid lemmikriietusi. Eriti tore on selliste poolpikkade kleidikestega suvises linnas rattaga ringi sõita, piknikke pidada ja õhtuti kohvikus käia. Ideaalis kannaksin ma tegelikult siia juurde paelte ja täistallaga kingi, et ikka korralikult Prantsuse Rivierat matkida, aga nende ideaalsete kingakeste leidmiseni ma veel jõudnud ei ole.

Dress- c/o Uuskasutuskeskus, Bag- Võru Varblane, Sneakers- H&M, Leather jacket- Pull&Bear

how-to-style-a-vintage-midi-dress

tartu-uuskasutuskeskus-kleit

midi-dress-trend-2017-blogger-outfit

how-to-style-a-midi-dress-blogger-outfit

midi-dress-trend-2017-blogger-outfit

midi-dress-trend-2017-blogger-outfit

tartu-botaanikaaed-blogija-fotod

tartu-botaanikaaed-blogija-fotod

midi-dress-trend-2017-blogger-outfit

tartu-botaanikaaed-fotod

midi-dress-trend-2017-blogger-outfit

2 thoughts on “Midsummer Midi Dresses

  1. Poolpikad kleidid on lahedad, kui sa oled pikk :D kui minusugune alla 160 cm endale poolpika kleidi selga paneb, siis ma näen visuaalselt veel lühem välja :D Aga kleit on muidu tuus ja valgeid tenniseid armastan ma ka. Kuigi viimasel ajal olen tossude usku pigem läinud.

    1. Võib-olla tõesti, kuigi tegelikult ei ole ju midagi halba lühike välja nägemises :D … Aga ma kujutan ette, et üks poolpikk väikese satsiga hõlmikkleit koos täistallaga kingadega näeks ka sinu seljas väga hea välja :)

Comments are closed.