A Welcome Break

Categories Outfits
With all the holiday posts going up here on my blog, you could almost forget the reality of falling leaves, finger-freezing-temperatures and the wailing wind outside. So, with a cup of tea in hand (I hope you have one too), I’m taking a break from 30degree Italy and taking you straight to 10degree Estonia where summer dresses are replaced by sweaters and afternoon Spritz’s with take-away chilli cappuccinos. 
Naturally, as it’s got colder, I’ve taken my sweaters out of the closet more and more and that’s one aspect of autumn that I’m actually happy about. No other item of clothing beats the comforting hug of a soft sweater, my particular favourite being this wool, angora and cashmere blend thrifted gem. I actually did the unthinkable and paired it with bare legs last weekend, but this weekend’s winds are definitely asking for jeans. 
Next week will bring one more holiday post, a very important pink campaign, some truly exciting news and more sweaters. Plus I haven’t shown you my new leather jacket yet, it’s the dream and almost as high on the “Feels like a hug” list of clothing items as this jumper here. Stay warm, you guys! 
_______________
Kõikide nende reisipiltide ja -postituste vahel võib lausa ära unustada, mis õues tegelikult toimub – langevad lehed, sõrmeotsest sisse pugev külm ja ulguv tuul. Teetass käes (loodan, et teilgi), võtan väikese vaheaja 30kraadisest Itaaliast ja tulen kahe jalaga tagasi 10kraadisesse Eestisse, kus suvekleidid asenduvad kampsunitega ja pärastlõunased kokteilid keskpäevase tšilli-cappuccinoga. 

On ilmselge, et külmade ilmadega tulekuga tulevad mu kapist ka kampsunid aina tihemini välja ja see on üks osa sügisest, mis mulle tegelikult isegi meeldib. Mitte ükski teine riideese ei anna sellist pidevat kallistuse sees elamise tunnet, eriti hästi saab selle pehme embusega hakkama mu imeline kaltsukast leitud villa-, angoora- ja kašmiirisegu kampsun. Eelmisel nädalavahetusel tegin isegi sellise hulljulge teo, et kandsin seda klassikalise teksaseeliku ja ilma sukkadeta, aga selle nädala tuuled ennustavad küll vähemalt teksapükse siia kampsuni juurde. 

Järgmine nädal aga toob blogisse veel üle reisipostituse, ühe väga olulise roosa kampaania, väga põnevaid uudised ja pisut veel kampsikuid. Ja ma ei ole teile veel oma uut nahktagi näidanud, see on ideaalne ja pea sama kõrgel “Riideesemed, mis tunduvad nagu kallistus” nimekirjas kui see kampsun. Hoidke end soojas, sõbrad! 

 Jumper- thrifted, Skirt- Brave Soul via Asos, Bag- Lindex, Loafers- New Look
Follow me on FACEBOOK INSTAGRAM TWITTER