Neutral Metallics

Categories Outfits
None of the items I’m wearing in this post came to the Netherlands with me in one of my overpacked and/or overweight suitcases. Ok, the shoes did, but I was wearing them and that’s still a pretty big portion of fashion blogger effort put into one outfit, considering the percentage of never before seen clothes in this outfit. Though it might seem like it, I haven’t actually been clothes shopping a lot, I’ve just come across some very great pieces that seem to fit together (isn’t this just the best excuse you’ve ever heard?).
The leather-look, but actually coated burgundy jeans came home with me, when I had a stroll on the shopping- and leisure street Oudegracht looking for a waterproof jacket (a real necessity in the Dutch weather!). I didn’t find a good rain jacket, but I did spot those jeans and I had missed a few similar pairs a few seasons back. By chance, this pair was only 10 euros and fit me like a glove. I didn’t hesitate one bit. 
I also have a very loving relationship with everything metallic and this bag (and bracelet) is a great example of what I like to call “a neutral metallic”. I actually found it at a second hand store here in Utrecht and even though I’m pretty sure that it’s actually a children’s handbag, then for less than five euros, it became mine and has got lots of wear ever since. Fun fact: It even fits a bottle of wine and isn’t that the main thing us women look for in handbags? 
I have lots of outfit ideas in my head and pretty spots around town pinned down, so stay tuned for more lovely houses and love of metallics! 

Ükski riietusese nendelt piltidelt ei reisinud minu suures täistuubitud ja ülekaalus kohvris minuga Hollandisse. Okei, no kingad tegelikult tulid kaasa, aga kandsin neid jalas ja sellegipoolest on siin postituses väga tubli panus moeblogimist sees, arvestades kui palju on siin täiesti uusi riideid. Tegelikult ei ole ma üldse nii palju šoppamas käinud, olen lihtsalt kuidagi kogemata leidnud mitu sellist asja, mis omavahel hästi sobivad. (Kas see pole mitte parim vabandus, mida te kunagi kuulnud olete?)
Need nagu nahast, aga tegelikult mingi materjaliga kaetud teksapüksid ostsin siis, kui otsisin endale hoopis vihmajakki (see on kõige olulisem riietusese Hollandis!) Utrechti põhilise šoppamis- ja restoranitänava Oudegrahti poodidest. Ühes poes oli meeletu allahindlus ja muu hulgas olid kümne euro eest müügil ka need püksid. Olen juba eelmistel aastatel sarnaseid peaaegu nahast tumepunaseid pükse poodides näinud, aga kogu aeg millegipärast ostmata jätnud. Need aga maksid nii vähe ja istuvad mulle nagu valatult, nii et ma ei kahelnud hetkegi. 
Veel meeldivad mulle väga igasugused veidike metalsed aksessuaarid ja see kott (tegelikult käevõru ka) on hea näide sellistest “neutraalsetest metalsetest” toonidest, nagu mulle meeldib neid nimetada. Selle koti leidsin hoopis ühest Utrechti kaltsukast ja kuigi ma olen suhteliselt kindel, et see on algselt olnud mõne väikese preili käekott, siis vähem kui viie euro eest sai see minu omaks. Muide, sinna kotti mahub väga hästi üks veinipudel ja kas see pole mitte iga naise kõige olulisem kriteerium üht käekotti ostes?
Mul on päris mitu uut postituse- ja riietuseideed peas ja väga palju ilusaid kohti linnas juba üles märgitud, nii et vaadake ikka lähiajal siia tagasi, et veel armsaid maju ja metalsearmastust näha!
 Jeans- Didi, Shirt- H&M, Bag- thrifted, Bracelet- Hema
Follow me on FACEBOOK INSTAGRAM TWITTER

8 thoughts on “Neutral Metallics

Comments are closed.