A sign that I’ve been listening to a band too much, is when their lyrics start creeping into my post titles. Case in point – Future Islands, who’s albums are the perfect background to any rainy day and trust me, we’ve had plenty. I’m still quite diligently wearing my embroidered loafers however, even though they’re a bit too chilly and about three times of getting soaked in the rain away from falling apart on me. Luckily they’re a gorgeous match with the falling leaves too, so until it’s fully time for winter boots, I’ll be trying to slip these on at least once a week.

The loafers do match with nearly everything in my wardrobe, but the inspiration for this outfit comes from another tried and tested source – good old Sex and the City. (Although my one true love Gossip Girl just had a 10-year anniversary and you can bet that there’s a bit of preppy Blair still left somewhere in me too.) On yet another lazy evening lounging on the sofa, almost dozing off to the SATC reruns, I noticed a fresh bit of styling between all those corporate blazers and wacky croptops, when Carrie was wearing a simple tied silk blouse with, surprise … the sleeves rolled up. Now, I roll up the sleeves on e-ve-ry-thing, just ask my mom after I’ve borrowed her sweaters, but this I hadn’t thought of yet. Fast forward a few weeks and this little styling trick has made me love my old favourites in a whole new way.

Mu postituste pealkirjadest on alati aru saada, kui ma olen mõnd bändi viimasel ajal lakkamatult palju kuulanud, sest vaikselt hiilivad laulusõnad pealkirjadesse. Hea näide – Future Islands (oktoobris Tallinnas Rock Cafés ka, jeje!), kelle albumid on viimase aja vihmastele ilmadele nii ideaalseks taustaks. Sellegipoolest üritan oma lillelisi tänavasusse (mis see loafer muu on kui mõnus suss!), vaatamata sellele, et tegelikult on nendega õige pisut liiga jahe ja kui need umbes kolm korda veel vihma käes läbimärjaks saavad, on nende kingakestega ka kõik. Õnneks sobivad need langevate kuldkollaste lehtedega väga hästi ja niikaua kuni veel päris talvesaabaste ilm ei ole, proovin need ikka aeg-ajalt jalga libistada.

Kuigi need kingad sobivad ka pea kõikide lemmikasjadega mu riidekapis ja ühtegi komplekti kokku panna ei ole just raske, tuleb selle riietuse inspiratsioon hoopis vanast heast “Seks ja linnast”. (Kuigi mu tõelisel armastusel “Gossip Girlil” täitus just 10. aastapäev ning võite kihla vedada, et tükike Blairi on kuskil mu sees kindlasti alles.) Aga järjekordsel laisal õhtul diivanil pikutades ja läbi uniste silmade “Seks ja linna” korduseid vaadates märkasin kõigi nende power-pintsakute ja uskumatute nabapluuside vahel tõeliselt mõistlikku nippi, kui Carrie kandis sarnast lipsukesega siidpluusi… nii, et selle varrukad olid kergelt üles keeratud. Blogis on see küll vähetuntud fakt, aga teil tasub vaid mu emalt küsida, et saada teada, milline sari-varrukate-üleskeeraja ma olen. Selsamal põhjusel on mul väga raske temalt mõnd kampsunit näiteks laenata. Kerime nüüd mõned nädalad edasi ja tänu Carriele on minu tüütust harjumusest saanud värskendav viis, kuidas oma vanu lemmikuid täitsa uues valguses näha.

Shirt- second hand, Jeans- Asos, Bag- Primark, Loafers- Boohoo, Watch- Casio

eesti-blogija-tartu-sügis

eesti-blogija-tartu-sügis

eesti-blogija-tartu-sügis

eesti-blogija-tartu-sügis

eesti-blogija-tartu-sügis

eesti-blogija-tartu-sügis

eesti-blogija-tartu-sügis

6 thoughts on “Seasons Change

    1. Aah, I always wish that the golden autumn would last longer than it does! And as I said, the top is really a few years old, but I keep rediscovering it in new ways :D

Comments are closed.