estonian-fashion-blogger

Instead of rambling on about the weather or my indecisive shopping habits, I wanted to make today’s post a bit different and list a few of the things that I’ve been loving recently. Or what have just made me a bit happier. What are the little things in your everyday lives?

1. Sweet potato. Seriously, I thought chickpeas were the wonderful filler ingredient to any salad or pasta that I didn’t want to put meat in, but since we’ve moved and I’ve had the long-awaited opportunity to use an oven, I’m all over sweet potato. I just chop one into chips, smother them in olive oil, smoked paprika and a bit of cumin and put them into the oven. When I’m totally lazy, that’s all of our dinner, sometimes I sprinkle the potato with some feta or make a quick salad to go with it. So far I haven’t got tired!

2. These Boohoo flats. Okay, I know I said I won’t go on about clothes, but I just needed an excuse to ramble about these wonderful embroidered loafers for a whole paragraph. I got them from Boohoo and didn’t even tell my boyfriend until they arrived, because I knew he’d judge my trend-led shopping splurge. However, he’s since said that they’re “cool” and “about the top 3 of your shoes”, so I guess we have a winner there. I honestly feel like the coolest girl in town with these shoes! (Imagine if they were real Gucci and not a Boohoo knock-off!)

3. And that shirt. I’d been eyeing it up online, but wanted to buy it in-store and that’s exactly what I did… About a week before it went on sale. Not too much love lost there however, because it has been my ~absolute favourite~ T-shirt this summer (as much as we’ve had it, but tbh, the shirt is mostly hidden under my leather jacket). It’s also made me realise that I need about ten white slogan T-shirts more, because shock horror, they go with everything and make me about 10 times cooler.

4. Buying plants. Another lovely bonus of moving to a new place is sitting on the couch in the evening and dreaming of all the ways I’d want to change the interior up, but because buying an actual new couch or an armchair seems a bit too real (I’m not that much of an adult yet), I’ve limited myself to plants. On the weekend I got a lovely little tree (with no pot to fit it in…), next up – a mini herb garden on the kitchen window sill.

5. Taking outfit photos with my mom. I guess every blogger can say that they’ve had those Instagram husband moments with their boyfriends when the guy just sadly clicks on the button, while the girls keeps asking for “better angles”, “different light” and “just like the pictures I showed you”. Poor guys. That’s why I love the times I ask my mom to take my outfit photos – not only is she super patient with each and every one of my fancies, but she also has enough tolerance in her to suggest the location, try to mix things up a bit and catch that sunset light! Even if the pictures are a bit lacking in the focus department, these might be some of my recent favourites!

Shirt – Reserved, Jeans – Asos, Loafers- Boohoo, Bag- Thrifted

eesti-moeblogija

Selle asemel, et jälle ilmast ja oma ootamatutest šoppamissööstudest rääkida, teeksin tänase postituse natuke teisiti ning paneksin lihtsalt kirja mõned asjad, mis mulle viimasel ajal meeldinud on. Või mis mind lihtsalt pisut rõõmsamaks teevad. Mis teie argipäeva rõõmustavad?

1. Bataat. Ausalt, ma arvasin, et kikerherned on see kõikvõimas toiduaine, mida võib panna pastasse või salatisse liha asemel ja kõhu ikka täiesti punnis täis saada, aga pärast seda, kui me uude korterisse kolisime ja ma lõpuks kõiki ahju kasutamise võimalusi nautida saan, olen ma bataadiusku pöördunud. Kõige lihtsam ongi lihtsalt bataat friikateks lõigata, oliiviõli, paprikapulbri, jahvatatud vürtsköömnete ja pipra alla ära matta ja ahju pista. Kui ma eriti laisk olen, siis see ongi meie õhtusöök, parematel õhtutel pudistan bataadile peale näiteks fetat või teen väikese salati kõrvale. Siiani ei ole veel ära tüdinenud!

2. Need Boohoo kingad. Okei, ma ütlesin küll, et ei hakka riietest jutustama, aga tegelikult tahtsin head vabandust, et neist imelistest tikandiga sussikestest terve lõigu jagu jutustada. Tellisin need Boohoost ja pisut isegi häbenesin Mirkole öelda, enne kui need päriselt kohale jõudsid, sest ma olin enam kui sada protsenti kindel, et ta ei kiida mu trendikat kingavalikut heaks. Oh üllatust, kui ta kingi nägi, ütles ta, et need on “sinu top 3 kingad”, nii et siinkohal on tegemist kindla võidupaariga. Tõesti, kui ma neid kingi kannan, on mul tunne, et ma olen kogu linna kõige lahedam tšikk. (Ja kujutage nüüd ette, kui need oleksid päris Gucci, mitte järele tehtud Boohoo!)

3. Ja siis see pluus ka veel. Ma olin mõnda aega sellel netis silma peal hoidnud, aga tahtsin ikkagi poodi ostma minna, mida ma otseloomulikult ka tegin…. Umbes täpselt nädal aega enne seda, kui see pluus alla hinnati. Liiga kurb ma selle kehva ajastuse pärast ei olnud, sest sellest on tõepoolest saanud mu selle suve absoluutne lemmikpluus (nii palju, kui meil suve olnud on, sest olgem ausad, pigem on see pluus tagi all peidus). Samuti olen ma mõistnud, et mul läheb veel vaja umbes kümmet laheda kirjaga valget T-särki, sest üllatus-üllatus, need sobivad kõigega ja teevad iga mu riietuse ka umbes kümme korda lahedamaks. 

4. Taimede ostmine. Järjekordne elukohavahetuse boonus on õhtuti diivanil istuda ja ette kujutada kõiki neid sisekujunduse muutusi, mida ma teha tahaksin. Aga kuna päris mööbli, näiteks uue diivani või oma elu esimese tugitooli ostmine on pisut liiga ~päris~ (ma ei ole veel nii täiskasvanu), siis olen siiani piirdunud taimedega. Nädalavahetusel soetasin ühe toreda väikese kummipuu (küll ilma õiges suuruses potita), järgmiseks plaanin köögi aknalauale väikest maitsetaimede aeda. 

5. Emaga blogipiltide tegemine. Ilmselt on igal blogijal olnud neid “Instagram husband” momente, mil poiss-sõber nukra näoga nupule vajutab, samal ajal, kui neiu palub “paremat võttenurka”, “teist valgust” ja “täpselt selliseid pilte, nagu ma sulle näitasin”. Vaesed poisid. Sellepärast meeldibki mulle aeg-ajalt emaga pilte tegemas käia – esiteks on ta nii kannatlik ja viitsib iga mu kapriisi ära kuulata, teiseks on ta ka veel piisavalt salliv, et ise võttekohti välja pakkuda, midagi natuke teistsugust proovida või seda suvist päikeseloojangut püüda! Isegi, kui need pildid on lõpuks natuke udused, on see vist üks mu viimase aja lemmikseeria!

best-photo-spots-in-tallinn

noblessner-port-tallinn

noblessneri-sadam

reserved-honey-t-sirt

reserved-honey-t-shirt

noblessneri-sadam-tallinn
eesti-moeblogija

2 thoughts on “Oh, Honey!

Comments are closed.