Earn Your Stripes

Categories Outfits
I know, I know, September’s here, which means that autumn’s here too and I’m here sharing those sunny and summery pictures with you. I have a few posts in store from my time in Estonia, so Bowtie Diary doesn’t really portray my actual life right now, but at least it’s not complete silence (or pictures of pretty buildings) on here. 
So those were taken a few weeks ago in Pärnu and I put the outfit together only because of the shoes. The nautical theme and the sailing club is nice and all, but I mean, look at the shoes! They sparkle from every angle and surprisingly, are actually really comfortable summer sandals, which somehow makes a pair of sequined shoes really practical. I saw them at the sales counter at Monton for only six euros and since this girl can’t resist any form of sequins, I bought them. And I wore them surprisingly much during my last weeks in Estonia. Which makes me wonder if I should’ve got the rose gold pair too…
Anyway, for the sake of truthfulness, I’m wearing the same outfit today, with little modifications due to the weather. So coat on, hat on and sandals replaced by loafers. Since Utrecht is just a half an hour’s ride away from Amsterdam and I have no classes on Wednesdays, then I’m going there for a day and playing a complete tourist. I’m sure that you’re going to get a few postcards (Via blogpost, of course! Although I wish I could mail a card to each and every one of you!) from my trip!
Tean, tean, september on käes, mis tähendab, et sügis on käes ja mina jagan siin teiega täiesti suviseid pilte. Eestis olles tegin mõned blogipildid ette, seega Bowtie Diary ei peegelda praegu mu päriselu, aga vähemalt ei ole blogis ka täielik vaikus (või ainult pildid ilusatest majadest).
Need mereteemalised pildid tegime Pärnu jahtklubis paar nädalat tagasi ja tunnistan, et panin selle riietuse kokku ainult kingade pärast. Kogu mereteema on lahe ja nii, aga vaadake neid kingi! Need sädelevad pea igast küljest ja on imekombel ka väga mugavad, mis teeb ühe sädeleva kingapaari omamoodi praktiliseks. Nägin neid Montoni allahindlusriiulil ainult kuue euro eest (nüüd on juba viie peal) ja kuna ma ei suuda vastu panna mitte mingis vormis sädelusele, siis ostsin kingakesed ära. Endalegi üllatuseks kandsin neid suve lõpus päris palju, mis paneb mõtlema, et äkki oleksin pidanud roosakaskuldse paari ka ära ostma…
Igatahes, igasuguse tõepärasuse huvides kannan täna sama riietust, lihtsalt väikeste lisandustega, et ikkagi ilmaga ühtida. Mantel selga, müts pähe ja sandaalide asemel lihtsalt kingad. Kuna Utrecht on ainult pooletunnise rongisõidu kaugusel Amsterdamist ja mul ei ole kolmapäeviti ühtegi koolitundi, siis mõtlesin täna sinna minna ja terve päeva korralikult turisti mängida. Kindlasti saate mu päevareisilt mõned postkaardid (Ikkagi blogipostituse kaudu, kuigi väga tore oleks teile kõigile päriskaart saata!).

 shirt- thrifted
jeans- house
necklace- h&m
shoes- monton
bag- primark
 Follow me on FACEBOOK INSTAGRAM TWITTER

10 thoughts on “Earn Your Stripes

  1. Nägin ka neid jalatseid eile poes – mõtlesin veel et kas osta või mitte. Ei tundunud ratsionaalne, aga väga ilusad on tegelikult!

    1. Noo viie euro puhul pole väga mõtet ratdionaalsusest rääkida :D Aga tõesti, kinnitan, et minu jalas on need kingad väga mugavad. Alguses tundusid pisut kitsad, aga paari kandmiskorraga venisid jala järgi.

    1. Yay! They're one of the flagship brands of Estonian fashion (and having a massive sale right now) so definitely check them out!

Comments are closed.