Cosy Corners of Warsaw

Categories Outfits

In a post in June I listed a few things I’d hope to do this summer and while the weather hasn’t really benefitted beach days, I’m happy to look back on the past few months and say that I’ve ticked off almost all of the things from my summer bucket list, with an unexpected city break to Warsaw thrown in there too! Fair enough, there’s still some of August left and I don’t want to be ~that person~ declaring the premature arrival of autumn, but there’s definitely a crisp in the air making me move the small town weekends and lazy tanning sessions in the garden into the memory book.

This summer will also down in the books as the summer I converted into wearing culottes. A shape I’d deemed unflattering, weirdly mid-length and genuinely something I’d maybe put on when I’m around 50, suddenly felt so comfortable and so easy-breezy-beautiful when I first tried them on in H&M, that they have become the first thing I reach towards when I’m in a sartorial rut this summer. They proved especially essential during my touristing days in Warsaw – perfectly airy on those long walks in the old town paired with an elegant slip top, perfectly soft for our long bus drive home, stepping in as pyjamas, even perfect for beach wear with a crochet top and summery sandals. I’m currently trying to wear them as much as I can before it’s tights season again, but luckily I can juuust about have one last stretch of summer in October, when I’m going to explore Macedonia and it’s safe to say that the culottes are on top of my packing list!

Ühes juunikuises postituses kirjutasin asjadest, mida sel suvel teha tahaksin ning kuigi ilm ei ole just soosinud pikki päevi rannas, siis vaatan rõõmuga viimastele kuudele tagasi ja saan öelda, et olen päris paljud toredad asjad tehtud ja toredad kohad nähtud saanud, sealhulgas üks peaaegu ootamatu reis Varssavisse. Muidugi on augustigi veel omajagu alles ja ma ei taha olla ~see inimene~, kes ennatlikult sügise algust kuulutab, aga õhus on kindla peale juba mingi krõbedus ning reisimised mööda väikelinnasid ja maal aias päevitamised võib vast selle suve mälestustesse kanda. 

See suvi, vähemalt blogis, läheb kirja ka kui suvi, mil ma õppisin kandma laiu poolpikki pükse – culotte siis. See lõige ei ole mulle kunagi eriti meelitav tundunud ja ma arvasin, et võib-olla panen need kuskil 50aastasena jalga, aga kui ma ükskord H&Mi proovikabiinis neid proovisin, said nad ühtäkki nii mugavaks, nii avaraks ja mõnusaks, et nüüd on neist pükstest saanud ese, mille pakin igale reisile kaasa ja mille poole hommikuti pöördun, kui päris seelikuilm pole, aga teksaseid ka ei taha kanda. Eriti kasulikud olid need püksid Varssavi-reisil – super avarad pikkadel palavatel jalutuskäikudel vanalinnas, kui panin sinna juurde selle igivana, aga eriti klassikalise lihtsa topi, sama mõnusalt pidžaamalikud olid need püksid pikal bussisõidul kodu poole, paar nädalavahetust tagasi kandsin neid Hiiumaal hoopis heegeldatud topi ja suviste sandaalidega. Praegu olen eesmärgiks võtnud neid veel enne päris jahedate sukailmade algust veel võimalikult tihti kanda, kuigi õnneks saan oktoobriks korraks suve pikendada ja neid pükse Makedoonia mägedes ja Skopje välikohvikutes tuulutada. Kohvripakkimise nimekirjas on need igatahes esikohal! 

Culottes- H&M, top- really old New Yorker, bag- last summer’s Mohito, sneakers- H&M

how-to-wear-culottes-blogger-outfit

how-to-wear-culottes-blogger-outfit

how-to-wear-culottes-blogger-outfit

how-to-wear-culottes-blogger-outfit

how-to-wear-culottes-blogger-outfit how-to-wear-culottes-blogger-outfit

how-to-wear-culottes-blogger-outfit

how-to-wear-culottes-blogger-outfit

2 thoughts on “Cosy Corners of Warsaw

Comments are closed.