Denim Overalls And Spring Talks

Categories Outfits
Everything about the spring sun makes me want to ditch the coats and gloves and replace them with ruffled blouses and open-toe shoes, but alas, the weather seems to have another understanding of spring and keeps greeting us with freezing temperatures and even a snowstorm here and there. To still have an outlet for my playful side, I turned to the dungarees and embraced toddler dressing to its fullest. These denim overalls have unjustly taken a backseat in my closet after last years blogger’s market, only so that I could occasionally google something like “alexa chung denim dungarees” and then realise that I can’t make them look nearly as cool on me. 
I gained the courage last week and for a little stroll on the cobblestoned streets of the old town and a little shopping trip I styled the denim dungarees with a new favourite basic top and gave my spring shoes their first outing. It’s still probably a bit early for that, but let’s keep our fingers crossed that the days of leather jackets are not far! 
Kevadpäikesel on maagiline võime panna mind mõtlema ainult sellest, et ma tahan kindad ja mantlid kus-see-ja-teine visata ning asendada need rõõmsalt satsiliste pluuside ja lahtiste kingadega. Kahjuks aga tundub, et ilmataadil on meiega teised plaanid ja kevadest väheke kõverpeeglis arusaam ning sooja briisi asemel kostitab ta meid hoopis krõbekülmade temperatuuride ja isegi lumetormikestega. Et oma mänguline tuju ikka alles hoida, haarasin satside asemel hoopis teksatunked ja võtsin lapselikku riietumist pea sõna-sõnalt. Millegipärast on need tunked pärast möödunudaastast blogijate kirbukat teenimatult tagaplaanile jäänud. Olen vist ainult paar korda guugeldanud midagi stiilis “aleva chung denim dungarees” ja siis mõistnud, et mul ei ole vähimatki võimalust neid sama normaalselt välja kanda. 
Eelmisel nädalal aga võtsin julguse kokku, suuresti tänu Merlini ägedale postitusele, ja üheks (jahedaks) jalutuskäiguks Tallinna vanalinnas (tere-tere, kevadtuul) panin tunked kokku oma uue lemmiku basic pluusiga ja lasin kevadkingad esimest korda tänavakive maitsma. Ilmselt oli see pisut ennatlik otsus, aga võime ju hoida pöidlad pihus, et nahkjakkide kandmise kevadised päevad ei ole enam kaugel! 

 Overalls- Seppälä, Top- Cropp, Scarf- Primark, Shoes- Tamaris, Hat- Topshop, Bracelet- Vintage
Follow me on FACEBOOK INSTAGRAM TWITTER

38 thoughts on “Denim Overalls And Spring Talks

    1. Thanks! The hat is my big fave too and I really need to stop myself from wearing it all the time and in every post.

    1. Tore, et sullegi minu väike austusavaldus meeltmööda on. Kui hommikul kapi ees pea täitsa tühi on, hakkangi sinu blogi läbi scrollima.

Comments are closed.