This is easily one of the most picturesque places in Estonia that I’ve ever been to. Having visited Toila park back in spring with my dad, I definitely wanted to go back during our little Tour de Estonia roadtrip and see this stunning seaside garden in full bloom. The terraced garden was actually once accompanied by a manor house, which the local farmers gifted to Estonia’s first president to be his summer residence. He enjoyed his days there, going for long walks on the other side of the meandering valley to enjoy his coffee (and country governing thoughts) with a view to the Gulf of Finland. Sadly, the manor house was first burnt and then bombed to ruins during the Second World War, but the stunning garden still lies there. 
Of course, I matched my outfit of the day to my most anticipated travel destination and dressed like a late summer’s flower myself. This skirt has actually proved to be quite a wearable piece in my wardrobe and I strongly deliberated taking it here to The Netherlands with me. I usually pair it with neutral tops, as this time (and occasionally with matching surroundings), and even though I didn’t spend my day driving in those shoes, I just wanted to flaunt those pink heels once more, even if just for blog pictures. 
I have one more outfit from Estonia to show you and then it’s all Dutch here on the blog! I hope you enjoy your week and get to wear those floral skirts for one last time, before autumn fully hits. After all, the flowers might cure the bittersweet feeling of yet another summer passing?
See on kindlasti üks kõige ilusamaid kohti Eestis, kus ma käinud olen. Käisin Toila pargis kevadel koos oma isaga, aga tahtsin oma suvelõpu Tour de Estonia reisil ka sinna tagasi minna ja kogu seda aeda täielikus õiteilus näha. Mu pere käis seal juba paar aastat tagasi ja millegipärast on kogu Oru lossi ümbrus minu jaoks alati üks mõistatuslik koht olnud, selline pisut salapärane ja tohutult kaunis. Kes ei tea, siis Toila pargiga käis kunagi kaasas ka mõisahoone, mille kohalikud talumehed Eestist põgenenud mõisnikult ostsid ja president Pätsile kinkisid, et too saaks sellest oma suveresidentsi teha. Päts käis Oru lossi ümbritsevas pargis pikkadel jalutuskäikudel, mõtles tähtsaid riigivalitsemise mõtteid ja nautis hommikukohvi vaatega Soome lahele. Kahjuks hävis loss teises maailmasõjas, aga ilus aed ootab minu suurimaks heameeleks tänaseni külalisi. 
Muidugi panin ma tolle päeva riietuse kokku just kõige oodatumale sihtkohale mõeldes ja riietusin pisut nagu hilissuvine lilleõis. Kusjuures see seelik on minu riidekapis üllatavalt kantavaks esemeks kujunenud ja ma isegi väga kaalusin seda endaga Hollandisse kaasa võtta. Tavaliselt kannan seda neutraalsete pluusidega, nagu ka sel korral (ja mõnikord sobitan juurde ka õige ümbruse) ning kuigi ma ei veetnud tervet päeva autoroolis kontskingadega, siis tahtsin neid roosasid kontsi sel suvel veelkord tuulutada, kasvõi pildistamise jaoks. 
Mul on Eestist veel üks pildiseeria jäänud ja siis on kõik juba Hollandi-teemaline! Loodan, et teil on tore nädal ja saate veel mõnd lillelist seelikut kanda, enne kui sügis korralikult kaela sajab. Lõppude lõpuks, äkki aitavad need lilled sellest mõrumagusast suvelõputundest üle saada?
top- amisu from new yorker
shoes- lindex (last-last season)
necklace- h&m
love of historical places and pretty gardens- model’s own
Follow me on FACEBOOK INSTAGRAM TWITTER

20 thoughts on “Bittersweet

  1. Mul on samad kingad, ostsin ka Tartust Lõunakast ja olen nüüd neid 2 suve pooleks kandnud juba. :D Aga katki ikka veel ei lähe! Ma olen nendega nii palju käinud, aga kontsaplekid isegi ei ole kriimustatud … Tundub, et need on purustamatud kingad. Ja oi kui hästi sobivad pea iga riietusega! Näed väga armas välja :)

    1. Tore kuulda, et sa neid ikka korralikult kannad ka! Ma kannan igal suvel paar korda ainult ja kusjuures, viimase korraga tuli üks kontsaplekk lihtsalt ära.
      Aitäh :)

    1. Thanks! Sadly everything in this outfit is either sold out or last season, but I'm sure you can find similar things in the shops ;)

    1. Uhh, aitäh! Ostsin need oma esimesel Tartu kuul Lindexist vist 12 euroga või nii. Ja Hollandi postitused tulevad, ära muretse!

Comments are closed.