Blossoms and Band Shirts

Categories Outfits
how-to-style-band-t-shirt

These pictures are coming to you from a place of blooming pink blossoms and trees in full lush greenery, while the Estonian spring is still having a hard time catching up. More on blooms and petals in my next post, but for now, let’s focus on the ultimate tourist outfit that I think I managed to nail during this trip. The thing is, I’m always famously overpacking whenever I’m travelling and hoping to wear outfits put together head-to-toe, which I never do when I’m back home. Packing for this took me about a total of fifteen minutes and in a very non-bloggery manner I didn’t really bother coming up with outfits, so for the first time in forever, I just packed the basics of my wardrobe, my favourite pieces that I wear over and over again anyway. And it worked!

Which means that most of the days I was feeling super casual, almost like a local. I say “most days” because just wait for my next post to see some classic overseas overdressing. However, armed with my mother’s tourist sneakers (so. soft!), my favourite Asos Farleigh jeans (the dream if you’re into high waists!) and a band T-shirt for some added ~cool~ factor, I was ready to take on the streets of Utrecht. Naturally, I couldn’t give up the opportunity to make the most of my leather jacket, while the weather permitted. Back home I’m back to the winter coat which is not what I would have perferred and honestly, could spring just hurry up maybe?

Need pildid tulevad teieni ajast ja kohast, kus puud oli täielikult õites ja lehed lopsakalt rohelised, samal ajal kui Eesti kevad ei paista kuskilt otsast ajaga kaasas käivat. Lilleõitest rohkem minu järgmises postituses, aga keskendugem praegu sellele, et ma suutsin selleks reisiks vist lõpuks aru saada, milline on üks mõistlik turistiriietus. Tavaliselt olen ma ikka see tüdruk, kes pakib kaasa pealaest jalatallani sobitatud outfitid, mis paraku ei sobi kohaliku ilma ega pikkade päevadega ning mida ma tegelikult kodus olles ei kannakski. Selleks reisiks pakkimiseks oli mul aega umbes täpselt viisteist minutit ja täiesti eba-blogijalikus vaimus tundus täielike komplektide välja mõtlemine nii tüütuna, et panin kohvrisse kõik oma garderoobi basicud ja lemmikasjad, mida niikuinii kannan. Mulle tundub, et see töötas! 

Mis tähendab seda, et enamikel päeval olingi super casual, teksade, tagi ja salliga ja tundsin end peaaegu nagu kohalik. Ma ütlen “enamikel päevadel”, sest tegelikult juba järgmises postitustes näete klassikalist ülepakutud välismaariietust. Siin on aga peategelasteks emalt laenatud turistitossud (nii pehmed!), mu lemmikud Asose Farleigh teksad ja I Wear* Experimenti bändisärk, et ikka natukene ~ägedam~ välja näha. Muidugi pidin ma ka ära kasutama võimalust nahktagi kandmiseks, kui ilm juba seda lubas. Kodus tagasi olles olen isegi talvemantli juurde tagasi läinud, mis kindlasti ei ole see, mida ma oleksin reisilt tulles eelistanud. Ehk võiks kevad juba kiiremas korras päriselt kohale jõuda? 

Band Shirt- I Wear* Experiment, Jeans- Asos Farleigh, Leather Jacket- Pull&Bear, Bag- Primark, Sneakers- Puma

how-to-style-band-t-shirt

i-wear-experiment-band-tee-shirt

asos-farleigh-blogger-outfit-tourist-jeans

utrecht-spring-blossom

asos-farleigh-jeans-blogger-outfit

pink-primark-embroidered-bag

how-to-style-band-t-shirts