Bits of Spring and A Bit of News

Categories Outfits
tartu-eesti-moeblogija

I don’t want to shout about it, but it seems that SPRING IS HERE! Arriving very on time for my birthday on the 5th of April, bringing leather-jacket weather, sunshine for a week and that evening light which makes me so much more productive, when it comes to schoolwork in the evenings (reason no 1 I’ve been a bit absent here). Spring’s also made me dig into the depths of my wardrobe for those amazing culottes that were basically glued to me at the end of last summer. Turns out, there’s just as good for spring and this year’s first bare ankle day! Deciding on a whim, led by my deep religious love for Sundays and the comfort they stand for (even if I have to be at work), I also reached for that old breton top, which against all odds has proved that there are some five-euro tops from Primark that stand the test of time and live through the many closet clean-outs.

Speaking of an overflowing closet that desperately needs to be sorted… I do have a very practical reason to critically go through all the things I don’t wear, if you ever even need one, because for this summer I’m going to pack my life together and MOVE TO AMSTERDAM! (I’m all about the caps in this post, but clearly, both spring and the ‘Dam are worthy of an online shout.) I decided that if there’s ever a time to go on an internship abroad, it’s now, while I’m still kind of living the student life and not so much settled in as a real adult. So now I have less than two months left in Tartu and knowing myself, I’ll be dramatically sentimental over all my favourite cafés and streets on my everyday way to work even before I start packing.

On täiesti hõiskamist väärt, et KEVAD ON VIST KOHAL! Ja ta tuli ka nii kenasti õigel ajal, täpselt minu sünnipäevaks 5. aprillil, nii et sain parimaks kingituseks nahktagi kandmise ilma, nädala jagu päikesepaistet ja mõnusa õhtuvalguse, mis teeb mind võrreldes talvega kordades produktiivsemaks ja annab motivatsiooni kooliülesandeid ükshaaval kaelast ära saada (põhjus number 1, miks ma siit pisut eemal olen olnud). Kevad on andnud ka võimaluse kaevuda sügavale oma riidekappi nende mõnusate laiade pükste järele, mis eelmise suve lõpus mu jalgade külge põhimõtteliselt kleebitud olid. Tuleb välja, et nad on ka kevadeks täpselt sama mõnusad! Juhituna oma sügavast armastusest pühapäevade rahuliku meeleolu vastu, panin selga ka selle mitu aastat vana triibulise särgi, mis vastupidiselt kõikidele ootustele tõestab, et on olemas mõned Primarki viieeurosed pluusid, mis peavad vastu rohkem kui ühe pesu ja mitu-mitu kapitühjendust. 

Rääkides garderoobist, mis hädasti põhjalikumat harvendamist vajab… Kui selleks üldse head ettekäänet on vaja, siis mul on lähinädalateks väga praktiline põhjendus oma riidekapp eriti kriitilise pilguga üle vaadata, sest pakin taaskord oma elu kokku ja KOLIN SUVEKS AMSTERDAMI. (Kevad ja Amsterdam on caps lockis karjumist väärt, uskuge mind.) Otsustasin, et välismaale praktikale minemiseks ei ole paremat aega kui praegu, kui ma veel poole jalaga tudengielu elan ja päris täiskasvanuna end sisse seadnud ei ole. Veedan Tartus veel veidi vähem kui kaks kuud ja ennast tundes, muutun iga kohviku ja tänavanurga üle nostalgiliseks juba enne, kui olen kohvrit pakkima asunud. Kapitühjenduse juurde tagasi tulles, siis minu kriitilise pilgu saate oma silmaga üle vaadata 29. aprillil Basaar x Balti Jaama Turg kirbukal, mille tarbeks ma üritan loobuda kõigest, mis a) mulle selga ei lähe b) mida ma ammu kandnud ei ole, aga on lihtsalt tobeda sentimentaalse väärtusega c) mis kardetavasti Hollandi kohvrisse ei mahu. 

tartu-eesti-moeblogija

tartu-eesti-moeblogija

tartu-eesti-moeblogija

tartu-eesti-moeblogija

tartu-eesti-moeblogija

tartu-eesti-moeblogija

tartu-eesti-moeblogija

2 thoughts on “Bits of Spring and A Bit of News

Comments are closed.