Birthdays in Amsterdam

Categories Outfits, Travel
pastel-shirt-leather-skirt-blogger-outfit-amsterdam

Is it really strange that I don’t really like celebrating my birthday? I mean, I definitely love being celebrated on the day and I’m never one to pass an opportunity to have some cake, but during the recent years (this is the newly-turned-twenty-three wisdom talking) I’ve skipped the planning, the prepping, the worrying if anybody will come and subsequently, the clean-up of a party and turned to something a lot more special – travel. Since my boyfriend and I only have two months separating our birthdays, then this year I treated us both for his birthday in February and surprised him with plane tickets to Amsterdam, with the flight being around my birthday. Talk about a package deal!

With an outfit consisting of the must-have leather skirt (my capsule wardrobe staple, if there ever was one) and a delicate little second-hand find blouse that had been in hiding ever since I bought it in autumn, I felt very suited to stroll along the winding maze of canals that is wonderful Amsterdam. Oh, and let’s not forget these darling, and incredibly flashy, earrings to add that bit of pre-birthday festivity to my outfit. They’re the kind of earrings that make you swing your head back and forth all day just to make the earrings dangle. No? Just me then? Alright.

Kas see on väga kentsakas, et mulle ei meeldi oma sünnipäeva tähistada? Tähendab, mulle meeldib iga aasta 5. aprillil totaalset printessi mängida ja lasta enda olemasolu tähistada ning ma ei ütle kunagi ära ühestki ettekäändest sefiiritorti süüa, aga viimastel aastatel (siinkohal räägib vastselt 23aastaseks saanud väga elutark mina) olen ma vahetanud ühe peo planeerimise, ettevalmistamise, külaliste tuleku pärast muretsemise ja sellele kõigele järgneva koristamise hoopis millegi palju erilisema – reisimise – vastu. Kuna mu poiss-sõbra ja minu sünnipäevasid eraldavad vaid õrnad kaks kuud, siis sel aastal kinkisin talle sünnipäevaks lennupiletid Amsterdami, õhku tõusime aga minu sünnipäeva paiku. Kuidagi kohe on midagi erilist selles, et ma olen oma sünnipäeval kaugel ja kättesaamatu. 

Käisime Amsterdamis päev enne mu sünnipäeva (peamise osa reisist veetsime mu kunagises kodulinnas Utrechtis vanu lemmikuid avastades ja võite kindlad olla, et lähinädalatel hakkan teid siingi veenma, miks seda väiksemat linna külastama peaks) ja ilm oli parajalt soe ning tuju piisavalt sünnipäevane, et sellise poolpiduliku riietusega mööda muuseume ja kanaliääri jalutada. See nahkseelik on täielik võtmeese mu garderoobis, pluus on aga terve talve väljapääsemist oodanud, sest teatavasti miinuskraadid ja õhkõrnad pluusikesed ei kipu väga kokku sobima. Ning ei tasu unustada neid võrratuid ja totaalselt silmatorkavaid kõrvarõngaid! Need on täpselt sellised, millega ma tahaksin oma pead terve päeva ette-taha nõksutada, et siis tunda, kuidas rasked kõrvarõngad kõrvas kõlguvad. Kas ma olen ainus, kellele on väiksest peale meeldinud nii teha? 

Blouse- second hand, Skirt- Reserved, Earrings- H&M, Bag- Second hand, Shoes- Tamaris

pastel-shirt-leather-skirt-blogger-outfit-amsterdam

pastel-shirt-leather-skirt-blogger-outfit-amsterdam

hm-moon-triangle-gold-earrings-blogger-outfit-amsterdam

pastel-shirt-leather-skirt-blogger-outfit-amsterdam

pastel-shirt-leather-skirt-blogger-outfit-amsterdam

7 thoughts on “Birthdays in Amsterdam

    1. Thanks, Simona! I’m all about the pinks and pastels this spring, so that definitely won’t be the last time!

Comments are closed.