On My Beauty Shelf

Categories Beauty
& other stories punk bouquet perfume oil

My beauty routines are pretty set and it doesn’t often happen that I find new favourites – hence the few and far between beauty posts here. However, this ending winter has once again left my skin yearning for some extra moisture and relief, as per usual. It’s also far too easy to pick up something  while on a trip to stock up on my favourite foundation or online on a sneaky payday beauty browse ending with “add to cart” quicker than you can say “Maybe it’s Maybelline”. So just as happens, in the past months I have managed to snap up a few classic beauty bits and some that aren’t quite classics (yet) – neither in my make up bag or the blogosphere.

Minu ilurutiin püsib päris kindlalt ja väga tihti ma endale uusi lemmikuid ei leia – mistõttu ka blogisse satub ilupostitusi päris harva. Küll aga jättis lõppev talv mu naha taas nii kuivale ja tuuled nii janusse, et pidin tavalistele kreemidele pisut täiendust otsima. Lisaks on nii võrratult lihtne korraks kõrvalosakonnast läbi hüpata, kui Kaubamajja mõnd vana lemmikut tagasi ostma lähen või Lovertes kiire palgapäeva uudistamine teha, mis lõppeb makseviisi valimisega kiiremini, kui jõuate öelda “Maybe it’s Maybelline”. Nii et näiliselt täitsa juhuslikult olen viimaste kuude jooksul soetanud mõned läbi aegade kestnud iluklassikud ja mõned, mis veel päris klassika ei ole – ei minu iluriiulil ega ilublogides. 

elisabeth arden 8 hour cream cinq mondes NECTAR FROM BRAZIL IN-SHOWER MOISTURIZER review
Starting with the classics, I decided to ~invest~ in the legendary Elizabeth Arden Eight Hour Cream way back in February to fight with dry patches on my cheeks and maybe help with those cold-chapped lips too. I guess it’s no surprise to anyone that the miracle lotion naturally worked wonders and decades of beauty reviews and devoted everyday users are after something, after all. Here’s to a lotion that will take me through life and everything it throws at me, from dry cuticles and chapped lips to tropical travels and baby care. (The cream does all.) Another recent favourite running too close to empty is the Cinq Mondes Nectar Du Bresil shower lotion. I use it after showering in the evening, pat my skin lightly towel-dry and then enjoy a luxuriously silky lather of this. And I kid you not, my genetically parching dry lizard skin stays silky smooth for days.

Alustades klassikutest, siis otsustasin veebruaris ~investeerida~ legendaarsesse Elizabeth Ardeni kaheksa tunni kreemi, et natukenegi saada nende kuivade laikude vastu, mis mu põskedele tuulekülmast ilmusid ja võib-olla ka lõhenenud huultele leevendust leida. Vist ei tule kellelegi üllatuseks, et see imekreem tõepoolest töötas ning kümnete ja kümnete aastate jagu arvustusi, ajakirjareklaame ja pühendunud kreemitajaid tõepoolest teavad, mis nad räägivad. Loodetavasti veedame koos mitmeid aastaid ja hetki, alates katkistest küünenahkadest ja troopilistest reisidest kuni beebideni välja. (See kreem tõesti teeb kõike ja on muide pikemat aega juba Tallinki Club One veebipoes päris soodsa hinnaga müügis!) Teine hiljutine lemmik, mis on juba natuke liiga lähedal tühjaks saamisele, on Cinq Mondes’i Nectar Du Bresil dušikreem. Kasutan seda õhtuti pärast duši all käimist, patsutan naha rätikuga veidi kuivemaks ja siis naudin korralikult luksuslikku kreemitamist. Ilma naljata, see kreem teeb mu emalt päritult ülikuiva sisalikunaha mitmeks päevaks siidpehmeks.

klorane desert date leave in balm lush bunny moon mask review
In addition to extremely dry skin, my naturally curly hair also tends to stay on the dry side far too often (or should I just mask more), which is exactly why I impulse bought this Klorane Leave-In Cream with desert dates. I only need a little coin-size drop put in damp hair, to work its magic and leave my hair significantly more nourished. It really does make my frizzy hair a bit more bearable in between appointments, naturally paired with a hair mask every once in a while. As for masks, I’m recently a devoted Lush junkie. Since I don’t have a bath, I’ve had much motivation to try their other product ranges and when the Mask of Magnamity helped me in the summer with dramatic break outs, this Bunny Moon jelly mask has been a lifesaver (skin saver?) in winter weather. Made with honey, chamomile and rose oil, it’s superbly soothing and every bit as moisturising as I expected it to be. And as every Lush product, it’s just fun to use.

Lisaks kuivale nahale, kipuvad mu loomulikult lokkis juuksed ka liiga tihti kuivemapoolseks (või peaksin lihtsalt tihemini maskitama?), mis andis hea põhjuse impulss-osta see Klorane’i juustesse jäetav kreem datlipalmi õliga. Mul kulub tavaliselt umbes mündisuurune tilgake, mille niisketesse juustesse masseerin ja sinna siis oma tööd tegema jätan. See tõesti aitab mu kahuseid juukseid natuke taltsutada, eriti kui juuksurikülastusest juba pikem aeg möödas on, loomulikult aeg-ajalt siiski ka koostöös juuksemaskiga. Maskidest rääkides, siis viimasel ajal olen aina rohkem Lushi usku läinud. Eriti, kuna mu majapidamises vanni ei ole, olen sedavõrra rohkem innukas kõiki muid Lushi tooteid proovima ning kui Mask of Magnamity aitas mind suvel põletikulise ja rasuse naha korda saamisel, siis see Bunny Moon tarretisemask on olnud elupäästja (naha päästja?) just talvise ilmaga. Selle koostises on mesi, kummel ja roosiõli, moodustades kokku võrratult niisutava ja rahustava segu. Ja nagu Lushi asjadega ikka, on seda lihtsalt väga lõbus kasutada.

& other stories punk bouquet perfume oil bourjois liner feutre review

Moving on from skincare and on to the beauty counter! Even though I’m as lazy in my make-up routine as can be, really stick to my favourites and still consider eyeshadow fancy make-up, I do like to step up my game with an eyeliner flick every now and then. And this time I really feel that I’ve found the near-perfect liquid liner in the shape of Bourjois Liner Feutre slim eyeliner. Even with my shaky hands (you know that eyeliner can always sense your fear, right?) I almost always manage to draw the perfect flick and even though it doesn’t really stay on the whole day, it’s a solid 4 out of 5. That Punk Bouquet perfume oil from & other stories is my newest affair. I fell in love on my trip to Sweden way back in November, but couldn’t really pick a scent and left it there. So in Finland in February, I set my sights straight on the beauty counter and on to the cashier to get this little roll-on. I think the scent has even replaced my long-time lover Burberry The Beat, so you know, we’re getting serious.

Ja nüüd nahahoolduse juurest iluriiulile! Kuigi ma olen meikimise suhtes eriliselt laisk, jään kindlalt oma lemmikute juurde ja siiani pean lauvärvi kasutamist väga pidulikuks ja eriliseks, siis aeg-ajalt meeldib mulle oma väljanägemist ühe lainerijoonega täiendada. Ja nüüd tundub mulle, et olen leidnud selle peaaegu täiusliku laineri Bourjois Liner Feutre kujul. Isegi kergelt värisevate kätega (teate ju küll, et lainerijoon haistab teie hirmu) suudan tavaliselt ideaalse joone tõmmata ja kuigi see päris tervet päeva vastu ei pea, on see ikka korralik 4 punkti 5st. See Punk Bouquet lõhnaõli & other stories brändilt on mu kõige hiljutisem ihaldusobjekt. Armusin sellesse juba Rootsi reisil novembris, aga ei suutnud nende valikust seda õiget lõhna valida ja jätsin esialgu ostmata. Veebruaris Soomes käies aga seadsin sammud otsejoones & other stories’e iluosakonna poole, haarasin lõhna, mis oli tegelikult juba mitu kuud kripeldanud ja otse kassasse! Mul on tunne, et see lõhn on troonilt tõuganud isegi mu pikaaegse armastuse Burberry The Beat’i, nii et asjalood kisuvad päris tõsiseks. 

4 thoughts on “On My Beauty Shelf

  1. Love the & other stories perfume oils! I have the coconut one but want to purchase every.single.one. ASAP!

    1. Totlly get you. I’m thinking of getting the whole Punk Bouquet range, maybe, or is that too irrational? :D

Comments are closed.