The Most Make-Up I’ve Worn In My Life

Categories Beauty
On a nice sunny evening in August, my friend Grete came over to my place with her packed-full-of-goodies make up case. As a result I got the prettiest, most glamorous and professional face I’ve ever had. Fast forward a few months, and she’s gone through beauty school and is a licenced MUA! So what better time to finally share a few snaps of my Hollywood-worthy burgundy smoky eye look? 
Hope you’ve all had a marvelous weekend and are so ready to get into the new week! Or you know, just need another Sunday in your life… I’m actually quite looking forward to the new week, because at the end of it, I’ll be done with schoolwork and exams, ready to enjoy a week on vacation. In addition to some day-trips around the Netherlands, a few friends and I are also planning a little three-day-vacation somewhere in Central Europe. I won’t reveal it yet, but to give you a little hint, then Audrey has famously described the city as “always a good idea”.
Ühel ilusal augustiõhtul tuli mulle külla sõbranna Grete ja võttis kaasa oma põnevatest meigiasjakestest pungil kohvri. Tulemuseks see, et mina sain kõige glamuursema ja professionaalsema meigi, mis mul eales olnud on ja mu õde Pirje ühe tagasihoidliku 14aastasele sobiliku õrna meigi. Kerime nüüd paar kuud edasi ja Grete on läbinud meigikoolituse ning on täitsa päris paberitega MUA! Otsustasin, et pole paremat aega neid pilte jagada, kui nüüd! Lisaks on tema Facebooki lehel käimas ka jagamismäng, nii et kes tahab end (või sõbrannat) veel ilusamaks teha, minge ja võtke osa siin. Professionaalne õhtumeik koos mõne abistava nipiga ja kena huulepulgaga kingikotis on ju päris hea jõulukingiidee, või mis?
Loodan, et teil oli imetore nädalavahetus ja olete täis indu uut nädalat alustama. Või siis vajate veel üht pühapäeva, nagu ikka… Mina tegelikult täitsa ootan uut nädalat, sest nädala lõpuks on kõik eksamid ja rühmatööd tehtud ning saab korraks aja täitsa maha võtta. Lisaks paarile väiksemale sõidule teistesse Hollandi linnadesse oleme sõpradega plaani võtnud ka paaripäevase linnapuhkuse Kesk-Euroopas. Vihjeks nii palju, et üks tore eesti blogija veedab just seal linnas praegu oma Erasmuse semestrit. 

PS. Are those pictures totally too large and our faces totally in your face? 
PS. Kas need pildid on totaalselt liiga suured ja minu (ja Pirje) nägu teil liiga näos? Ma ei tahtnud neid pikki portreid omavahel kokku ka panna ega mingit värvikastikest sinna kõrvale panna, nagu ma vahel teen, aga nüüd ma mõtlen, et pole väga tore iga poorikest nii lähedalt näha…

10 thoughts on “The Most Make-Up I’ve Worn In My Life

  1. Sa oled imeilus ilma meigita või siis tagasihoidliku meigiga, aga lihtsalt woowwoow, milline jumalanna sa sellise tugevama meigiga oled!!! :O

Comments are closed.