Hi! I’m Piia, a twentysomething architecture obsessed girl from Estonia. I’ve been blogging for nearly seven years now and with time, my corner of the internet has developed from a modest personal diary into a creative outlet of all things fashion, travel and beauty, with the occasional lengthy thought-provoking posts thrown into too. With a background in journalism, a girl wants to write to her heart’s content. I’ve also studied art history which is the reason my Instagram is filled with plenty of pictures of pretty houses and if I could, I’d spend my days walking around gorgeous European old towns.

I think it goes without saying that I love travelling, adore picture-perfect (ahem, Instagrammable) cafés and can never say no to a great cup of cappuccino. I have a cat, but deep down I’m a dog person, but I guess that’s one of the quirky contrasts that life throws at you. In 2015, I spent half a year living and studying in the Netherlands and since then, I consider the city of Utrecht to be my second home town. I love all things Britpop and I think I’ll forever wish that my boyfriend was in a band and/or that I’d lived to see Oasis and David Bowie at Glastonbury. I’m equally smitten with Arctic Monkeys and I have a vinyl player, so I guess that says something about me. I guess it’s a cliché, but my favourite film is “Breakfast at Tiffany’s” and I watch “Love Actually” at least once every Christmas. I’m born in April, so spring is my favourite season, but not just because of the presents, but I just feel like it’s such a hopeful time of year (plus it smells great with all the peonies and the lilacs).

 Looking for a blogger to work with? Drop me a line at piia.selfmade@gmail.com.

Want to get to know me more? Take a look at my Instagram or say hello on Twitter!

Tsau! Mina olen Piia, kahekümnendates neiu, kelle elus on blogimine olnud juba pea seitse aastat. Selle aja jooksul on väikesest veebipäevikust kasvanud nurgake internetis, kus ma saan avasta ja jagada oma loovat külge, olgu see siis läbi moepostituste, kaunistatud tootefotode, reisiseikluste või ka pikkade essee-postituste kaudu. Töö- ja õpikogemuse poolest olen ma ikkagi ajakirjanik ning aeg-ajalt tahab kirjutamissoon tühjendamist. Tegelikult olen õppinud ka kunstiajalugu, mis selgitab kõiki neid kaunite majade pilte mu Instagramis, kuid tõele au andes veedaksin ma suurima hea meelega oma päevi mööda piltilusaid Euroopa vanalinnu jalutades.

Blogiga koos teen ka samanimelist podcasti, Self Made saadet, kus räägin inspireerivate ja ägedate naistega nende karjääriteest, vaadetest elule ning üleüldisest motivatsioonist.

Vist ei pea mainimagi, et mulle meeldib reisida, käia piltilusates (khm, Instagramitavates) kohvikutes ja ma ei ütle kunagi ära ühest heast tassitäiest cappuccinost. Mul on kass, aga sisimas olen ma tegelikult koerainimene, aga küllap on see üks neist vingerpussidest, mida elu meiega mängib. 2015. aastal elasin ja õppisin pool aastat Hollandis ning alates sellest pean armsat Utrechti linnakest enda teiseks kodulinnaks. Ma olen täiesti sisse võetud kõigest mis puudutab Britpopi ja soovin, et oleksin elanud sellisel ajal, kui Oasis ja David Bowie mängisid Glastonburys. Samavõrd lummatud olen ma Arctic Monkeyse muusikast ja mul on vinüülimängija, nii et vast ka see ütleb minu kohta midagi. Ma tean, et see on klišee, aga üks mu lemmikfilme on “Breakfast at Tiffany’s” ja ma vaatan jõuludel vähemalt korra filmi “Love Actually”. Ma olen sündinud aprillis ja kevad on mu lemmikaastaaeg, aga üldse mitte kingituste pärast, vaid sellepärast, kui lootusrikas kevadine õhk ja meeleolu on (pluss pojengide ja sirelite lõhn on parim, mida ma tean). 

Otsid blogijat, kellega koostööd teha? Kirjuta mulle piia.selfmade@gmail.com!

Tahad minuga igapäevaselt sammu pidada? Viska pilk peale mu Instagrami ja Twitteri kontole! (Ausalt, ma olen Twitteris väga vaimukas.)